26.08.2021 22:00

PROKÁZÁNÍ BEZINFEKČNOSTI DIVÁKŮ

S ohledem na aktuální opatření je možné do sektoru diváků vstupovat pouze za prokázání potvrzení o bezinfekčnosti (ideálně vytisknutým potvrzením). Splnění podmínek bezinfekčnosti se prokazuje:
 
osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR vyšetření na přítomnost viru SARS-CoV- 2 s negativním výsledkem, nebo
osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami POC test na přítomnost antigenu viru SARS CoV-2 s negativním výsledkem, nebo
osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a doloží certifikátem o provedeném očkování, že u očkování uplynulo:
od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu podle souhrnu údajů o léčivém přípravku (dále jen „SPC“) nejméně 14 dní, nebo
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu podle SPC nejméně 14 dní, nebo
osoba prodělala laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace podle platného mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví a od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní.
 
Mějte na paměti, že diváci přítomní na sportovních utkáních jsou povinni nosit na utkáních ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95).
 
V případě, že nesplňujete podmínky bezinfekčnosti, nevstupujte ve vlastním zájmu a v oprávněném zájmu klubu při soutěžním utkání do sektrorů pro diváky. V opačném případě můžete být vykázáni pořadatelskou službou.
 

—————

Zpět


Kontakt

TJ AERO Odolena Voda, z.s.

Ke Stadionu 375
250 70 ODOLENA VODA
ID klubu: 2090361


ODDÍL KOPANÉ
Předseda: Vlastimil Bubeníček ml.

Sekretář: Petr MatějíčekPRO ZOBRAZENÍ NA MAPĚ
klikni na odkaz

MAPA