MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

OFS Praha-východ - fotbalové turnaje přípravek

PODZIM 2019 - Skupina B-sever - TJ AERO - VÍTĚZ SKUPINY

Za účasti týmů: 
TJ Aero Odolena Voda, TJ Liblice, TJ Sokol Šestajovice A, FK Plast Sparta Mratín, SK Union Čelákovice
 

                  Hraje se turnajově systémem 4+1

Trenéři

Miloslav Haider, tel. 775 128 285 - haider@seznam.cz 


STARŠÍ PŘÍPRAVKA

OFS Praha-východ - fotbalové turnaje přípravek 

PODZIM 2019

TJ AERO ODOLENA VODA - A (2009) Skupina B-sever - VÍTĚZ SKUPINY

Za účasti: TJ Aero Odolena Voda A, TJ Sokol Šestajovice (po třech kolech výměna týmu za TJ Spartak Čelákovice), SK Zeleneč B, TJ Sokol Klecany A, SK Union Čelákovice, TJ Liblice

TJ AERO ODOLENA VODA - B (2010) Skupina D-sever

Za účasti: TJ Aero Odolena Voda B, TJ Svornost Brázdim, FK Brandýs Boleslav B, FK Brandýs Boleslav C, TJ SK Bašť, TJ Sokol Veltěž

                  Hraje se turnajově systémem 5+1

Trenéři

Petr Matějíček   tel. 604 948 344, matejicek.p@seznam.cz 

Tomáš Šumný - sumnytomas@seznam.cz 

Daniel Harmáček

 

TRÉNINKY VŠECH

V letním období a za příznivého počasí venku na hřišti všichni společně

úterý, čtvrtek od 16:30 h do cca 17:45 h, sraz všech v 16:20 h

V zimním období  ve sportovní hale (kotelně) podle následujících pravidel:

ROZDĚLENÍ PRO SEZÓNU 2019/2020 

Úterý, středa (17:30-19:00 h) - KOTELNA - DOLNÍ NÁMĚSTÍ (vedle samobsluhy potravin)

Účastní se začínající hráči mini přípravky a ti hráči, které určí trenéři. 

Úterý (15:30-17:30 h) - SPORTOVNÍ HALA

-     Účastní se hráči STARŠÍ PŘÍPRAVKY hrající turnaje, tj. všichni ročníku 2009 a mladší a ti, co určí trenéři.

      

Pátek (16:30-18:15 h) - SPORTOVNÍ HALA

-     Účastní se hráči mladší přípravky hrající turnaje, tj. ročníky 2011, 2012 a ti, co určí trenéři.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 


Kontakt

TJ AERO Odolena Voda, z.s.

Ke Stadionu 375
250 70 ODOLENA VODA
ID klubu: 2090361


ODDÍL KOPANÉ
Předseda: Vlastimil Bubeníček ml.

Sekretář: Petr Matějíček



PRO ZOBRAZENÍ NA MAPĚ
klikni na odkaz

MAPA