VÝSLEDKY

DALŠÍ VÝSLEDKY JE MOŽNO VIDĚT www.facebook.com/TjAeroOdolenaVodaFotbal/


ZIMNÍ PŘÍPRAVA 2020

Starší přípravka A se účastnila dvou turnajů ve sportovním areálu SK Hamr Braník. Hraje se na hřišti velikosti pro přípravky na povrchu z umělé trávy 4. generace pod nafukovací halou. Na prvním turnaji 12.1. jsme mohli vidět hodně vyrovnaná utkání, kde padalo málo branek. Naši kluci ve složení Šimon Chadima-brankář, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Lukáš Chudík, Michal Podskalský, Daniel Růžička, Matěj Provazník, Tomáš Řehořek a Jakub Zdvihal drželi krok se všemi týmy a obsadili konečné 2. místo. Výsledky: Aero - Zeleneč 0:0, Aero - Vyšehrad 0:1, Aero - Ostrá 1:0 (branka: Růžička), Aero - Viktoria Žižkov 0:0, Aero - Union Čelákovice 1:0 (branka: Růžička). 

Na dalším turnaji dne 2.2. v téměř stejné sestavě, kdy Tomáše Řehořka nahradil Stanislav Alečka, jsme po dvou výhrách a dvou prohrách skončili na 4. místě. 

Tým mrzela úvodní prohra s domácím SK Hamr 1:0, který nakonec v turnaji celkově zvítězil. Trenér v polovině turnaje zamíchal sestavou a hned se to projevilo na hře a výsledcích. Výsledky: Aero - SK Hamr 0:1, Aero - Radonice 2009 0:3, Aero - Eugen Link FA 2:0 (branky: Šubert, Matějíček), Aero - Radonice 2010 2:0 (branky: 2 Šubert). Oba turnaje prokázaly, že herně dokážeme držet krok s pražskými týmy, ale zároveň odhalily velké problémy se zakončením a proměňováním šancí. Na další turnaj odjede tým 15.03. opět do Braníku. 

Starší přípravka B odehrála dva turnaje 12.1. a 9.2. v Kolodějích.

12.1. se turnaje zúčastnily mužstva: TJ Aero Odolena Voda, AC Sparta Praha dívky, Běchovičtí sršni, FK Brandýs - Boleslav, Sokol Malín, Tygři Klecany

Do turnaje jsme vstoupili prohrou 0:1 s týmem FK Brandýs, následně jsme se chytli a vyhráli jsme nad týmem Sokol Malín 8:0(3 Dvořák, Kadeřávek, Martiňák, Porsch, Tušek, Šumný). Tuto výhru jsme potvrdili další výhrou nad týmem Tygři Klecany 3:1(Porsch, Šumný, Dvořák). Poté následovala prohra 0:1 s týmem Běchovičtí Sršni a poslední remíza 0:0 s AC Sparta Praha dívky. Turnaj pro nás skončil 4.místem se skóre 11:3

Sestava: ,,B" Makovec J., Buňata M., Dvořák T., Porsch D., Martiňák A., Kadeřávek F., Tušek F., Gall D., Toman P., Zdvihal V., Šumný J.

Celkově se kluci snažili, byla vidět chuť i zápal do hry. 

9.2. se turnaje v Kolodějích zúčastnily mužstva: TJ Aero Odolena Voda, SK Union Čelákovice, SK Třeboradice, Běchovičtí Sršni, FK Radošovice, FK Brandýs - Boleslav. Do turnaje jsme vstoupili prohrou 1:4 s týmem Čelákovice (Zdvihal). Než se kluci stihli rozkoukat, prohrávali v 5.min 0:3 a už se těžko dostávali zpátky do zápasu. Druhý zápas jsme vyhráli poměrem 1:0 (Gall). Další jsme prohráli s pozdějšími vítězi celého turnaje 1:2 (Šumná) s týmem Běchovičtí Sršni. To byl hezký zápas plný osobních soubojů a slušného nasazení od hráčů obou stran. Další zápas jsme vyhráli 3:1 (2 Dvořák, Zdvihal) nad týmem Radošovice. Poslední zápas jsme zakončili prohrou proti týmu FK Brandýs 0:5. V tomto zápase už hráčům docházely síly a když se přidala hra plná nepřesností, soupeř nám zaslouženě nasázel 5 fíků....Turnaj pro nás skončil opět 4. místem při skóre 6:12  Celkově to bylo jako na houpačce, chvíli se kluci snažili a chvílemi to bylo na ručník do ringu...

TURNAJE PODZIM 2019

STARŠÍ PŘÍPRAVKA A - Skupina B - sever turnaje OFSPV - VÍTĚZ SKUPINY
 
6.      kolo – turnaj Čelákovice 03.11.2019
Na závěrečný turnaj do Čelákovic jsme se sešli v kompletní sestavě a tým se prezentoval aktivní hrou. V již „rozhodnutých“ utkáních se zapojil i náhradník Vojta Zdvihal. Zeleneč „B“ a Spartak hráči „rozebrali“ rozdílem třídy a zejména vstřelené góly útočníků Růžičky, Podskalského a Řehořka udávali jasný směr v turnaji. S Unionem sice nedokázali proměnit vytvořené šance, ale především kvalitní obrannou hrou, a to zejména Kryštofa Šuberta, ani žádnou branku neobdrželi. Vyrovnaný zápas s Liblicemi rozhodl střelou na 3:1 téměř z poloviny hřiště Honza Matějíček a pojistil tím vedení. V posledním utkání jsme po navýšení skóre na 3:1 Standou Alečkou už Klecany k větším šancím nepustili, a to Dan Růžička nastřelil břevno z přímého kopu. Když se přeci jenom soupeř k nějaké šanci před naší bránou dostal, podržel tým brankář Šimon Chadima, který podtrhl celkový výkon svým téměř bezchybným výkonem. Herní projev při turnajích zlepšovali Lukáš Chudík a Jakub Zdvihal, který navíc doháněl zápasové a tréninkové manko z první poloviny soutěže.
 
V průběhu turnajů bylo vidět, že kluci jsou schopni hrát dopředu a zároveň odpovědně bránit a tak se pod vedením trenéra Petra Matějíčka podařilo klukům dosáhnout jednoznačného vítězství ve skupině B-sever soutěží starších přípravek OFSPV. Vytváří se tak další pevný základ pro mladší žáky do příští sezóny. Po vyhlášení výsledků a obdržených medailí propukla v týmu obrovská radost.  
 
Sestava: Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček, Kryštof Šubert, Lukáš Chudík, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Jakub Zdvihal, Stanislav Alečka, Daniel Růžička a náhradník Vojtěch Zdvihal.
 
Výsledky:
AERO  - Zeleneč B   5:0  branky: 2 Šubert, 2 Růžička, Podskalský
AERO  - Spartak Čelákovice 5:0 branky: 2 Řehořek, Alečka, Podskalský, Šubert
AERO  - Union Čelákovice  0:0   
AERO  - Liblice 3:1   branky:  2 Řehořek, Matějíček
AERO  - Klecany A  3:1   branky: 2 Podskalský, Alečka
 
Konečné umístění sk. B-sever:
1. TJ AERO ODOLENA VODA „A“ 76 b. (12,7 b/turnaj)
2. SK UNION ČELÁKOVICE 58 b. (9,7 b/turnaj)
3. TJ SPARTAK ČELÁKOVICE 21 b. (7 b/turnaj)
4. TJ SOKOL KLECANY 40 b. (6,7 b/turnaj)
5. TJ LIBLICE 38 b. (6,3 b/turnaj)
6. SK ZELENEČ „B“ 26 b. (4,3 b/turnaj)
 
V polovině rozehrané soutěže, byl tým TJ Sokol Šestajovice, který se těžko v této skupině prosazoval, vystřídán vedoucím týmem skupiny C TJ Spartakem Čelákovice. Získané body byly jednotlivým týmům průměrem přepočteny na počet odehraných utkání ve skupině a podle tohoto klíče bylo určeno konečné pořadí. 
 
5.      kolo – turnaj Liblice 20.10.2019

Do Liblic jsme odjeli s jedinou absencí. Ikdyž bylo znát, že Růža v útoku chybí, role střelců se ujali ostatní. S domácími Liblicemi to byla přetahovaná pouze o šance. Za to s Klecany, které totálně zaspaly začátek, jsme již po 4 minutách vedli 3:0 a tak mohl trenér nechat více hrát náhradníka mladší přípravky, Vojtu Zdvihala, který se odvděčil brankou. Skvěle hrál Standa Alečka, který se blýskl hatrickem proti Unionu, za to se Spartakem to bylo hodně vyrovnané a nakonec jsme trefou Toma Řehořka urvali vítezství. Do posledního turnaje v Čelákovicích to vypadá na skvělé umístění v tabulce.

Sestava: Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček, Kryštof Šubert, Lukáš Chudík, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Jakub Zdvihal, Stanislav Alečka, Vojtěch Zdvihal.

Výsledky:
AERO  - Zeleneč B   3:0  branky: 2 Šubert, Podskalský
AERO  - Liblice   0:0   
AERO  - Union Čelákovice 4:1   branky:  3 Alečka, J. Zdvihal
AERO  - Klecany A  5:2   branky: 2 Podskalský, Šubert, Řehořek, V. Zdvihal
AERO  - Spartak Čelákovice 2:1 branky: Alečka, Řehořek
 
4.      kolo – turnaj Odolena Voda 13.10.2019
Na domácí turnaj se konečně sešla kompletní sestava a na hřišti se to projevilo v předváděné hře. Hráči proměňovali vytvořené šance hlavně v zápasech s týmy, se kterými hráli vyrovnanou partii. Téměř bez chyb se prezentovala obrana a opět dobrý výkon podal brankář. Velkou neznámou byl tým Spartaku Čelákovice, který vedl tabulku ve skupině C a na doporučení OFS si vyměnil pozici s Šestajovicemi. Velkou převahu ovšem nepředvedl a zejména proti tomuto týmu se hráči rozstříleli a jednoznačně v utkání drželi taktovku. 
 
Sestava: Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček, Kryštof Šubert, Lukáš Chudík, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Daniel Růžička, Jakub Zdvihal, Stanislav Alečka.
 
Výsledky:
AERO  - Zeleneč B   2:0    branky: Šubert, Růžička
AERO  - Union Čelákovice 2:1    branky:  Růžička, Podskalský
AERO  - Klecany A  3:0    branky: Řehořek, Růžička, Chudík
AERO  - Liblice   2:0   branky: Podskalský, Růžička
AERO  - Spartak Čelákovice 7:0   branky: 2 Řehořek, 2 Růžička, Podskalský, Alečka, Matějíček
 
3.      kolo – turnaj Klecany 23.09.2019
Na další turnaj do Klecan měl trenér hodně práce s doplněním sestavy vzhledem k marodce, která tým postihla. K dlouhodobě zraněnému Kubovi Zdvihalovi se s omluvou z turnaje připojil kvůli nemoci Standa Alečka a Honza Matějíček. Den před turnajem se omluvil ještě Dan Růžička pro zranění, a proto museli být k doplnění sestavy povoláni další hráči ze širšího kádru přípravek, a to Tom Dvořák, Tonda Martinák a Vojta Zdvihal. Ovšem svých úloh se ujali skvěle a Tonda s Vojtou navíc pomohli týmu svými trefami mezi tři tyče soupeřovi brány. Opět se ukázala dobrá práce hráčů v defenzivě a kvalitní zákroky v bráně předváděl Šimon Chadima.
 
Sestava
Šimon Chadima - brankář, Kryštof Šubert, Lukáš Chudík, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Tomáš Dvořák, Antonín Martinák a Vojtěch Zdvihal.
 
Výsledky:
AERO  - Čelákovice 0:0 
AERO  - Šestajovice 2:0   branky:  Martinák, Šubert
AERO  - Zeleneč B   5:0   branky: 2 Podskalský, 2 Řehořek, Martinák
AERO  - Klecany A  1:2    branky: Zdvihal V.
AERO  - Liblice   2:0         branky: Řehořek, Podskalský
 
2.      kolo – turnaj Šestajovice 15.09.2019
Na druhý turnaj do Šestajovic tým odjel jen se dvěma střídajícími hráči a zraněného Kubu Zdvihala tentokrát nahradil Tomáš Dvořák.  První zápas se Zelenčí začal hodně ospale, když po nešťastné minele Šimona Chadimy a dalším gólu ze hry kluci prohrávali už o dvě branky, ale nakonec se jim výsledek podařilo otočit. Vyrovnaný zápas s Čelákovicemi tentokrát vyzněl ve prospěch soupeře, který o jednu vstřelenou branku zvítězil. Utkání s Klecany proběhlo stylem „hrajeme tak, abychom nedali gól“ a poslední zápas, stejně jako utkání s Liblicemi již proběhli v režii Vodolky. 
 
Sestava: Šimon Chadima - brankář, Stanislav Alečka, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Lukáš Chudík, Tomáš Řehořek, Daniel Růžička a Tomáš Dvořák.
 
Výsledky:
AERO  - Zeleneč B  3:2  branky: Alečka, Šubert, Řehořek
AERO  - Liblice  4:0  branky: 2 Alečka, Růžička, Řehořek
AERO  - Čelákovice 0:1 
AERO  - Klecany  0:0   
AERO  - Šestajovice 4:1   branky:  2 Šubert (1x z pen.), Alečka, Růžička
 
1.      kolo – turnaj Zeleneč 08.09.2019
Do turnajových bojů se podařilo vstoupit "pravou nohou" a kluci po dobrých a leckdy i bojovných výkonech vyhráli všechna utkání a připravili si dobrý základ do dalších bojů. Hned v prvním utkání se blýskl hatrickem Michal Podskalský. Nejvyrovnanější zápasy proběhly s Liblicemi a Čelákovicemi, ale poměrně zdařilou hrou v obranné fázi se soupeři nemohli často prosadit, a když už vyslali na naši bránu nějakou střelu, zneškodnil ji pohotovým zákrokem bezchybný Šimon Chadima. Protože se na začátku sezóny zranil Jakub Zdvihal, nahradil ho na turnaji Daniel Gall z "B" týmu starší přípravky. 
 
Sestava: Šimon Chadima - brankář, Stanislav Alečka, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Lukáš Chudík, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Daniel Růžička a Daniel Gall.
 
Výsledky:
AERO  - Zeleneč  3:0  branky: 3 Podskalský
AERO  - Klecany  3:0   branky: Podskalský, Řehořek, Gall
AERO  - Čelákovice 1:0 branky: Růžička
AERO  - Liblice  1:0  branky: Podskalský
AERO  - Šestajovice 4:0   branky:  2 Růžička, Řehořek, Gall
_______________________________________________________________________________________________________
STARŠÍ PŘÍPRAVKA – B Skupina D - sever - turnaje OFSPV - celkové 5. místo
 
6. kolo – turnaj Veltěž  20.10.2019
Na poslední turnaj vzal trenér celou širší sestavu starší přípravky „B“ a všechny hráče zapojil do jednotlivých utkání. Hráči se stále potýkali s problémem v proměňování šancí a podařilo se jim zvítězit pouze nad Brandýsem – Boleslav B. I když tomu úplně celkový výsledek neodpovídá, bylo na týmu vidět postupné zlepšování a vývoj v předváděné hře. Často byly zápasy vyrovnané, ale soupeřům se podařilo více proměňovat vytvořené šance.  Po součtu bodů z jednotlivých turnajů se tým pod vedením Tomáše Šumného umístil na konečném pátém místě a lze předpokládat, že na jaře bude soupeřům dělat daleko větší problémy a své umístění vylepší. 
 
Sestava: Jakub Makovec – brankář, Veronika Šumná, Jenda Šumný, Michaela Putzová, Matouš Buňata, Tomáš Dvořák, Daniel Porsch, Filip Kadeřávek, Filip Tušek, Daniel Gall, Patrik Toman
 
Výsledky:
AERO  - Svornost Brázdim  1:4
branky: Porsch
 
AERO - FK Brandýs Boleslav B  3:1
branky: Porsch, Dvořák, Tušek
 
AERO - FK Brandýs Boleslav C  1:3
branka: Porsch
 
AERO – Sokol Veltěž 1:3
branky: Tušek
 
AERO  - TJ SK Bašť - 1:2
branky: Porsch 
 
Konečné pořadí:
1. FK Brandýs-Boleslav C 74 b.
2. TJ Svornost Brázdim 55 b.
3. TJ Sokol Veltěž 52 b.
4. TJ SK Bašť 43 b.
5. TJ Aero Odolena Voda B 28 b.
6. FK Brandýs-Boleslav B   7 b.
 
5.      kolo – turnaj Bašť 12.10.2019
Na turnaji jsme uhráli dvě vítězství a tři prohry. V zápasech jsme podávali hezký herní výkon i přesto, že někteří starší hráči zůstali doma z důvodu přístupu k tréninkům a zápasům v turnajích. Šancí bylo hodně a v zápasech, které jsme prohráli, jsme měli více šancí než soupeř. Bohužel byl soupeř produktivnější v zakončení a proto i někdy nezaslouženě vyhrál. Musíme zlepšit výbušnost a cit v zakončení akcí. Je třeba vyzdvihnout výkon Toma Dvořáka, který hrál pomalu na všech postech a dokázal vstřelit 7 gólů.
 
Výsledky:
TJ Sokol Veltěž - AERO   3:2   branky: Porsch, Dvořák
AERO - FK Brandýs Boleslav B  4:1 branky: Porsch 2, Dvořák 2
FK Brandýs Boleslav C  3:1  branka: Dvořák
AERO - TJ Svornost Brázdim  2:4  branky: Porsch, Dvořák
TJ SK Bašť - AERO  1:3  branky: Dvořák 2, Šumná
 
4.      kolo – turnaj Odolena Voda 06.10.2019
V neděli 6.10. B tým starších přípravek pořádal domácí turnaj. Počasí se po sobotním dešti nakonec umoudřilo, přilákalo na nedělní dopoledne fanoušky a jejich podpora byla cítit. Z týmu A pomohl Kuba Zdvihal, který sice na podzim vinou nemoci ještě nehrál, ale byl na hřišti vidět. Někteří hráči nechali na hřišti vše, někteří bohužel ne - jedná se o opakující trend, což si podle slov trenéra Tomáše Šumného  vynutí úpravy v nominaci hráčů na příští turnaj.
 
Sestava: Jakub Makovec – brankář, Šumná V., Šumný J., Buňata M., Dvořák T., Porsch D., Martiňák A., Kadeřávek F., Tušek F., Gall D., Toman P., Zdvihal J.
 
Výsledky:  
AERO - FK Brandýs Boleslav C 2:1  branky: Porsch, Gall
TJ Sokol Veltěž - AERO   3:1  branka: J.Zdvihal
AERO   - FK Brandýs Boleslav B - 3:1  branky: J.Zdvihal, Porsch, Tušek
SK Bašť - AERO  0:0   tým SK Bašť neproměnil penaltu
AERO - TJ Svornost Brázdim  1:3  branka: Porsch
 
3.      kolo – turnaj Brandýs n. L. 21.09.2019
Turnaj pořádal tým Brandýs - Boleslav ,,C".  Kluci sehráli vcelku slušný turnaj, až na zmiňované ,,C", které nám nasázelo 5 gólů a my jsme si ani nekopli..... V dalším zápase s Veltěží jsme vyhráli, i když na šance to bylo vyrovnané, ale výborně zachytal Dan Haider. V utkání s Brandýsem ,,B" jsme se přetahovali o výsledek a nakonec o gól prohráli, ale kluci zahráli výborný zápas stejně jako proti Bášti. S tou jsme byli stále o gól ve vedení, ale soupeř v posledních vteřinách vyrovnal na konečnou remízu. 
 
Sestava:  Daniel Haider – brankář, Veronika Šumná, Matouš Buňata, Tomáš Dvořák, Daniel Porsch, Antonín Martinák, Vojtěch Zdvihal, Filip Kadeřávek, Filip Tušek
 
Výsledky :
FK Brandýs Boleslav ,,C" – Aero  5:0
TJ Sokol Veltěž – Aero  0:2  branky: Buňata, Porsch
FK Brandýs Boleslav ,,B" – Aero 4:3  branky: Martinák, Kadeřávek, Porsch
SK Bášť  - Aero 3:3  branky: Porsch 2, Dvořák
Aero - TJ Svornost Brázdim 1:3  branka: Porsch
 
2.      kolo – turnaj St. Boleslav 14.09.2019
Na turnaj pořádaný týmem Brandýs-Boleslav B jsme odjeli v obvyklém složení, když sestavu doplnili tři hráči z ml. přípravky. Omluvila se tradiční opora, Dan Gall. Hřiště bylo o poznání větší než minule a našim hráčům větší prostor dělal problémy a zvítězit se podařilo jen jednou. Paradoxně jsme porazili Veltěž, která byla ostatním soupeřům v další fázi turnaje silným protivníkem a i suverénní Brandýs-Boleslav C s ní pouze remizoval. 
 
Sestava:  Jakub Makovec – brankář, Daiel Haider, Matouš Buňata, Tomáš Dvořák, Daniel Porsch, Antonín Martinák, Patrik Toman, Filip Tušek, Veronika Šumná, Jenda Šumný
 
Výsledky:
FK Brandýs Boleslav C - Aero     5:0
TJ Sokol Veltěž - Aero    0:3  branky: Porsch 2, Tušek 1
FK Brandýs Boleslav - Aero    3:2   branky: Porsch 2
SK Bášť - Aero    2:0
Aero - TJ Svornost Brázdim    1:4  branky: Buňata
 
1.      kolo – turnaj Brázdim 07.09.2019
Hra i výsledky vypadaly podobně jako víkendové počasí. Střídavě polojasno, zataženo a i trocha deště. Nicméně výběr se seznamuje s novými pravidly po přechodu z mladší přípravky do starší docela obstojně a ve všech utkání se popral o výsledek statečně. 
 
Výsledky :
AERO - FK Brandýs-Boleslav "C" 1:2, branky: Porsch
AERO  - TJ Sokol Veltěž 2:2, branky: Tušek, Kadeřávek
AERO  - FK Brandýs-Boleslav "B" 6:3, branky: 5 Porsch, Tušek
AERO  - TJ SK Bášť 1:1, branky: Porsch
AERO  - TJ Svornost Brázdim 1:4, branky: Porsch
 
_________________________________________________________________________________________________________________________________________
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA  skupina B – sever - turnaje OFSPV - VÍTĚZ SKUPINY
 
5.      kolo – turnaj Čelákovice 13.10.2019
Na turnaj byli nominováni všichni hráči, kteří se během podzimu objevili v turnajích, aby si užili závěrečný turnaj, včetně předání medailí ....  Dalo by se říci, že trenér postavil dva týmy, jeden na zápasy s Liblicemi a Mratínem. Druhý na zápasy s Čelákovicemi a Šestajovicemi. Hráči věděli o co se hraje a opravdu se celý turnaj snažili. Nakonec se tedy dílo povedlo. A hlavně dostali prostor opravdu všichni hráči se zasloužit o cennou trofej
 
Základ mladší přípravky stojí na - Makovec Jakub, Šumný Jenda, Zdvihal Vojtěch a Haider Daniel...
Po posledním zápase s Mratínem propukla spontánní radost a velké oslavy :-) 
 
Sestava:
Makovec Jakub - brankář, Zdvihal Vojta Šumný Jenda, Šulek Jakub, Češka Jindra, Kish Denis, Šimša Ondřej, Haider Daniel, Nerad Flip, Flídr Mates, Bešta Honza, Rous Tonda, Jindra Martin a Kratochvíl Vojta.
 
Výsledky:
AERO - SK Union Čelákovice 2:2, branky: Kratochvíl Vojtěch a Šumný Jenda.
AERO - TJ Liblice 6:3, branky: Rous Tonda, Kish Denis, Haider Daniel, Zdvihal Vojtěch 2 a Flídr Matýsek.
AERO - TJ Sokol Šestajovice 2:1, branky:  Zdvihal Vojta a Šumný Jenda.  
AERO - Sparta Mratín 6:0, branky: Rous Tonda 2, Kratochvíl Vojtěch 2, Češka Jindra a Flídr Matýsek. 
 
4.      kolo – turnaj Mratín 06.10.2019
Na tento turnaj tým odjel bez opor Makovce a Šumného, kteří byli v nominaci starší přípravky na domácím turnaji. Tudíž Haider musel do brány a byl další, který chyběl do pole. I přes absenci opor a zkušených hráčů kluci sehráli hezké zápasy. Turnaj splnil účel. Povedlo se nám potrápit i Šestajovice a otočit zápas s Čelákovicemi. Zápasy s Liblicemi a Mratínem hráči zvládli bez obtíží a dostali v něm velký prostor právě mladší a méně zkušení hráči. Před posledním turnajem jsme tak bodově nastejno se Šestajovicemi. 
 
Sestava:  
 Haider Daniel - brankář, Zdvihal Vojta, Češka Jindra, Kish Denis, Nerad Flip, Flídr Matyáš, Šulek Jakub, Bešta Jan a Šimša Ondřej.
 
Výsledky:
AERO - SK Union Čelákovice 3:2  branky: Šimša, Šulek, Češka. 
AERO - TJ Liblice 7:3  branky: Zdvihal V. 3, Kish 2, Češka,  Nerad
AERO - TJ Sokol Šestajovice 1:3  branky:  Kish
AERO - Sparta Mratín 7:1  branky: Zdvihal V. 2, Bešta 2, Kish, Haider, Nerad
 
3.      kolo – turnaj Odolena Voda 22.09.2019
Na domácím turnaji vše probíhalo ve prospěch našeho týmu, který porazil všechny soupeře. Na turnaj byli po předchozí zkušenosti nominováni další mladší začínající hráči, které trenér zapojil do hry proti slabším soupeřům (Liblice a Mratín). 
 
Sestava
Makovec Jakub - brankář, Haider Daniel, Šumný Jenda, Zdvihal Vojta, Češka Jindra, Kish Denis, Nerad Filip, Kratochvíl Vojtěch, Flídr Matyáš, Jindra Martin, Jan Bešta.
 
Výsledky:
AERO - SK Union Čelákovice  4:3 branky:  Zdvihal V. 3 a Flídr M.
AERO - TJ Liblice  10:1 branky: Haider 2, Šumný 2, Kish 2, Zdvihal V. 2, Nerad a Flídr
AERO - TJ Sokol Šestajovice  2:1 branky:  Zdvihal V. a Nerad  
AERO - Sparta Mratín  7:2 branky: Šumný 2, Kish, Haider, Flídr 2 a Češka
 
2.      kolo – turnaj Šestajovice 15.09.2019
Na dalším turnaji v Šestajovicích opět naši nejmladší hráči potvrdili roli favorita ve skupině. Dostávají prostor i proti Čelákovicím a v zápase se Šestajovicemi nejsou prozatím zapojeni. Ten odehráli již zkušení „harcovníci“. 
 
Sestava
Makovec Jakub - brankář, Haider  Daniel, Šumný Jenda, Zdvihal Vojta, Češka Jindra, Kish Denis, Raab Kryštof, Nerad Filip, Kratochvíl Vojtěch, Rous Antonín, Flídr Matyáš a Jindra Martin.
 
Výsledky:
AERO - SK Union Čelákovice  4:1  branky: Zdvihal V. 2, Raab a Makovec. 
AERO - TJ Liblice  4:1 branky:  Zdvihal V., Raab, Haider a Kratochvíl 
AERO - TJ Sokol Šestajovice  2:1  branky: Šumný a Kratochvíl  
AERO - Sparta Mratín 8:3   branky: Češka 2, Šumný, Kish, Zdvihal V., Rous, Flídr M. a Jindra
 
1.      kolo – turnaj Liblice 08.09.2019
Mladší přípravka v neděli 8.9. dopoledne jela na turnaj do Liblic u Českého Brodu a vůbec si nepočínala špatně. Největším problémem bylo přehrát tým Šestajovic. 
 
Výsledky:
AERO - SK Union Čelákovice 5:2   branky: Zdvihal Vojtěch 3, Denis Kish a Šumný Jenda.
AERO - TJ Liblice 9:0  branky: Vojtěch 3, Kryštof Raab 3, Jindra Češka 2 a Šumný Jenda.
AERO - TJ Sokol Šestajovice 1:3  branky: Šumný Jenda.
AERO - Sparta Mratín 7:2   branky: Jenda Šumný 3, Antonín Rous, Haider Daniel 2 a Kryštof Raab.
 
 

TURNAJE JARO 2019

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - Skupina D turnaje OFSPV 
 
6. kolo - turnaj Bašť 09.06.2019
V neděli dne 09.06.2019 odjela starší přípravka na poslední turnaj do Baště, kde byly současně vyhlášeny celkové výsledky jara. Předpokládalo se, že kluci mimořádně pod vedením Dana Harmáčka, který na turnaji zastoupil Petra Matějíčka, vybojují nějaké body a poslední turnaj si užijí v pohodě. Bohužel se vůbec nedařilo a nevyhráli ani jedno utkání, a to především proto, že nebyli schopni proměnit poměrně dost vytvořených šancí. Za to soupeř vždy skóroval a Vodolka tentokrát zůstala bez bodu a celkově si odvezla po jarní části 5. místo. Cílem jara však nebylo atakovat přední umístění, ale co nejvíce zapojit především nově začínající hráče, kteří od další sezóny z důvodů věku postoupí mezi mladší žáky. Pozitivní je, že základ týmu, v jehož téměř kompletním složení nastoupil tým na turnaji v Klecanech, do další sezóny zůstává pohromadě a můžeme předpokládat kvalitnější výsledky a lepší umístění. 
 
Sestava: Šimon Chadima – brankář, Matěj Polák, Daniel Růžička, Kryštof Šubert, Jan Fatus, Jakub Zdvihal, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Tomáš Veselý, Daniel Tirpák
 
Výsledky:
Aero - Bašť  0:2
Aero – Kostelec n. Č. L  1:2   Branky: Tirpák
Aero – Velké Popovice   0:2   
Aero – Vyžlovka/Jevany   0:5   
Aero - Klecany   2:4   Branky: 2 Zdvihal
 
5.      kolo – turnaj Klecany 01.06.2019

V sobotu dne 01.06.2019 jsme cestovali do Klecan na předposlední jarní turnaj, který netradičně začínal až odpoledne. Tým byl složen v poměrně dobré sestavě, přesto do brány musel za tradiční oporu Šimona Chadimu nastoupit Matěj Polák, který si počínal skvěle. Kluci bojovali o každý míč a předváděli vyrovnané výkony.

Proti Bašti jsme dokázali ubránit rozdílové střelce soupeře a brankou Kryštofa Šuberta udrželi nerozhodný stav utkání. V zápase s Kostelcem si kluci vypracovali několik šancí, ale nedokázali je proměnit. Jedinou střelou se prosadil Dan Růžička a zápas skončil smírně. Velkým Popovicím jsme už nedali šanci a po dvou gólech Míši Podskalského a jedné trefě Kuby Zdvihala hladce zvítězili. Utkání s dobře hrající Vyžlovkou již vypadalo na remízu, ale 2 minuty před koncem sedl Honzovi Matějíčkovi přímý volný kop od poloviny hřiště, který gólman nedokázal vytěsnit mimo tři tyče a tým se radoval z dalšího vítězství. V posledním utkání s domácími Klecany již byla trochu znát únava na hráčích a po vybojované remíze a gólu Dana Růžičky se ukázalo, že jediná Vodolka na tomto turnaji s Klecany neprohrála.

Sestava: Matěj Polák – brankář, Jan Matějíček, Daniel Růžička, Kryštof Šubert, Jan Fatus, Jakub Zdvihal, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka

Výsledky:

Aero - Bašť  1:1  Branky: Šubert

Aero – Kostelec n. Č. L  1:1  Branky: Růžička

Aero – Velké Popovice   3:0  Branky: Podskalský 2, Zdvihal

Aero – Vyžlovka/Jevany   2:1   Branky: Růžička, Matějíček

Aero - Klecany   1:1   Branky: Růžička

 
 

4.      kolo – turnaj Vyžlovka 19.05.2019

 

Přesně týden po domácím turnaji jsme jeli na další turnaj na Vyžlovku. Panovalo krásné letní počasí a domácí tým připravil hřiště větších rozměrů než je obvyklé, což se projevilo pozitivně na hře, ale pro některé hráče bylo větší hřiště fyzicky náročnější. Naše sestava nebyla z důvodu absencí a výpomoci v týmu mladších žáků optimální, přesto jsme předváděli dobrou hru a zejména vynikajícími zákroky držel tým golman, který sklízel uznání soupeřů. Někdy byla hra více defenzivní, jako s Baští, jindy jsme přes vytvořené šance nedokázali vsítit a největší smůlu měl na turnaji Matěj Polák, když šel v zápasech celkem 4x sám na bránu a neproměnil ani jednu šanci. I když jsme s Velkými Popovicemi vedli, nedokázali jsme vedení udržet. Utkání s Kostelcem rozhodl svým hatrickem Kuba Zdvihal, když se na vstřelených brankách nemalou měrou podílel výborně hrající Daniel Růžička. V posledním utkání jsme statečně a se vztyčenou hlavou  předváděli výbornou hru s favoritem turnaje, domácí Vyžlovkou, a vytvářeli si šance i přes jejich nabitou sestavu, ve které nastoupili 2 hráči z elitní skupiny starších přípravek. Ke smůle nespadl do brány přímý volný kop Honzy Matějíčka téměř z poloviny hřiště, když míč jen o kousek minul levou spojnici soupeřovy brány a po nastřeleném břevnu Kuby Zdvihala hbitá střela Standy Alečky, která mířila nad. Na hře už je pomalu znát postupné zlepšování všech nových hráčů, a to zejména Honzy Faltuse, Lukáš Chudíka a Matěje Poláka. 

 

Sestava: Šimon Chadima – brankář, Matěj Polák, Jan Matějíček, Daniel Růžička, Jan Fatus, Jakub Zdvihal, Lukáš Chudík, Stanislav Alečka, Martin Dlouhý

 

Výsledky:

Aero - Klecany   0:3   

Aero - Bašť  0:1  

Aero – Velké Popovice   2:3    Branky: Růžička, Faltus

Aero – Kostelec n. Č. L  4:1   Branky: 3 Zdvihal J., Růžička

Aero – Vyžlovka/Jevany  2:4   Branky: Zdvihal, Faltus

 
 
3.      kolo – turnaj Odolena Voda 12.05.2019

V neděli dne 12.05.2019 jsme pořádali domácí turnaj, na který byla určena širší nominace hráčů, a to vzhledem k domácímu prostředí. Smyslem bylo, aby si zahrálo více hráčů, což nemělo moc pozitivní účel a za celý turnaj jsme vstřelili pouze 2 branky. Svoji roli hrálo hodně chladné počasí a organizace hry tak, aby hráči neprochladli. Celkově se týmu moc nedařilo a alespoň vydřel výhru nad Klecany.

 

Sestava: Šimon Chadima – brankář, Matěj Polák, Lukáš Chudík, Jan Matějíček, Daniel Růžička, Kryštof Šubert, Kristian Pitrun, Jan Fatus, Jakub Zdvihal, Michal Podskalský, Daniel Tirpák, Stanislav Alečka, Martin Dlouhý

 

Výsledky:

Aero – Kostelec n. Č. L  0:0  

Aero - Bašť  0:8  

Aero – Velké Popovice   0:0   Branky: Zdvihal

Aero – Vyžlovka/Jevany   1:4   Branky: Pitrun

Aero - Klecany   1:0   Branky: Podskalský

 

Starší přípravka jela v neděli dne 28.04.2019 na druhý jarní turnaj  do Velkých Popovic. Na turnaji se představili někteří noví hráči. Vodolskou bránu hájil Matěj Polák, který zastoupil Šimona Chadimu a vedl si poměrně dobře. Někteří soupeři vyztužili své týmy a zejména Bašť s hráči se zkušenostmi z mladších žáků předváděla úplně odlišnou hru oproti svému týmu na prvním turnaji. Nám se nedařilo proměňovat všechny vypracované šance a vždy nám trošku chybělo dotáhnout některá utkání do vítězného konce. 

 

Sestava: Matěj Polák – brankář, Lukáš Chudík, Jan Matějíček, Daniel Růžička, Lukáš Polák, Kryštof Šubert, Kristian Pitrun, Jan Fatus, Jakub Zdvihal, Tomáš Řehořek, Michal Podskalský

Výsledky:

Aero – Kostelec n. Č. L  3:0  , Branky: Růžička, Zdvihal, Faltus

Aero - Bašť  1:2 , Branky: Šubert

Aero – Velké Popovice   1:2, Branky: Zdvihal

Aero - Klecany   1:2. Branky: Růžička

Aero – Vyžlovka/Jevany   2:6, Branky: Podskalský, Růžička

 

 Starší přípravka cestovala v sobotu dne 13.04.2019 na první jarní turnaj  do Kostelce nad Černými Lesy, kde se v poměrně chladném počasí hrálo na UMT. Šlo o první otestování soupeřů navzájem a turnaj ukázal vyrovnanou skupinu. Protože je ve starší přípravce poměrně hodně hráčů, budou někteří nasazováni střídavě tak, aby se do turnajů dostali všichni a pokud to půjde, hrál tým střídavě na 2 pětky + brankář.

 

Sestava: Šimon Chadima – brankář, Stanislav Alečka, Matěj Polák, Jan Matějíček, Daniel Růžička, Daniel Tirpák, Kryštof Šubert, Kristian Pitrun, Jan Fatus, Jakub Zdvihal, Tomáš Řehořek

 

Výsledky:

Aero – Kostelec n. Č. L  1:3, branky: Řehořek

Aero - Bašť  4:1, branky: Pitrun, Faltus, Řehořek, Zdvihal

Aero – Velké Popovice   3:3, branky: Pitrun, Zdvihal, Tirpák

Aero - Klecany   2:2, branky: Růžička, Zdvihal

Aero – Vyžlovka/Jevany   2:2, branky: Šubert, Zdvihal

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Skupina C a ELITE - Turnaje OFSPV

6. kolo 08.06.2019

SKUPINA ELITE – turnaj v Úvalech
 
Sestava: Makovec Jakub "B", Dvořák Tomáš, Porsch Daniel, Kadeřávek Filip, Martinák Antonín, Šumná Veronika, Šumný Jenda, Tušek Filip, Gall Daniel
 
AERO - Zeleneč  0 : 2
Turnaj jsme začali ve svižném tempu, kdy i přes narůstající teploty kluci makali a snažili se. Bohužel výsledek neodpovídá hře, protože jsme měli na víc....Kluci 3x sami před prázdnou bránou a netrefí balón nebo jde střela vedle. Nutno dodat, že soupeř byl lepší.
 
Tuklaty – AERO   1 : 3  Střelci: Porsch 2, Gall 
V tomto zápase kluci hráli zodpovědně, dokázali předvádět hezkou kombinační hru. Povedená hra dopředu s přihrávkami a zakončená střelou. Hráči Tuklat nepředvedli nic dopředu, pouze se snažili narušovat naši hru, a ze dvou střel nám dali jeden gól.
 
Nehvizdy – AERO  5 : 3  Střelci: Porsch 2, Martinák 
Utkání na šance, ve kterém byl lepší tým Nehvizd. My jsme se snažili, měli jsme i tři šance, kdy byl náš hráč sám před brankářem, ale bohužel nám střely chytil.
 
AERO – Brandýs   3 : 3  Střelci: Porsch, Šumný, Tušek 
Jasným favoritem byl Brandýs. Počáteční herní ostych jsme postupně odbourali, a i když jsme pořád dotahovali skóre, nakonec se nám podařilo před závěrem vyrovnat. Každý náš hráč hrál na hranici svých možností a předváděli jsme kombinační fotbal. Hráči soupeře vše řešili spíše individuálně. Výborně zachytal Kuba Makovec, který dokázal chytit i střely z větší vzdálenosti.
 
Úvaly – AERO   1 : 6
Do posledního zápasu jara jsme vstupovali jako favorit my, a to se také potvrdilo. Kluci hráli hezký fotbal, přihrávali si a hráli zodpovědně i v obranné části.
 
Celkově jsme se umístili na výborném 4. místě, přičemž jde o první účast v nejvyšší skupině ELITE – sever, což zaručuje umístění v nejlepší 10 týmů mladších přípravek Okresního přeboru Praha-východ.
 
SKUPINA C – turnaj v Hovorčovicích
Podle předpokladů z prvních turnajů skupinu vyhráli hráči Hovorčovic bez ztráty jediného bodu. I přes posílení Šestajovic do posledního turnaje jsme neskončili poslední a máme ve skupině pátou pozici. V posledních dvou turnajích nás postihlo oslabení kvůli rozlosování turnajů. Kde nám chyběl Šumný Jenda, v bráně Makovec Jakub a Haider Daniel by se tak mohl posunout z brány do pole. V tomto složení by hráči jistě získali potřebné body k předskočení Nehvizd a posunu na čtvrté místo. 
Turnaj ukázal na vyrovnanost některých týmů, samozřejmě kromě Hovorčovic. Rozhodují opravdu detaily. Bohužel většinou v náš neprospěch a musíme se z toho do budoucna poučit. Povedla se nám utkání s Nehvizdy, kdy jsme prohrávali 0:1 a 1:2 a nakonec otočili na 5:2. Moc pěkný zápas byl s Báští i přes prohru 2:3 i zápas s posílenými Šestajovicemi 1:3. 
 
Sestava: Haider Daniel „B", Toman Patrik „C“, Kish Denis, Šulek Jakub, Zdvihal Vojtěch,  Buňata Matouš, Kratochvíl Vojtěch, Češka Jindřich, Rous Antonín 
 
Výsledky:
TJ Aero - Kounice  3:3 branky: 2 Kish a Toman
TJ Aero - AFK Nehvizdy  5:2 branky: 3 Zdvihal V., Kish, Buňata
TJ Aero - Bášť    2:3  branky: Zdvihal V., Kish
TJ Aero - Hovorčovice 1:8  branky: Zdvihal V. 
TJ Aero - Šestajovice 1:3 branky: Zdvihal V.  

 

 

 5.     kolo 01.06.2019

SKUPINA ELITE – turnaj v Tuklatech

První zápas jsme začali v dobrém stylu, vedli jsme rychle o dva góly. Při stavu 4:1, ale dorazil a nastoupil za Zeleneč rozdílový hráč, který jim zařídil nakonec 4 góly a tím vítězství 5:4. S Tuklaty jsme hráli vyrovnaný zápas, ač tomu výsledek nenapovídá, ale podepsalo se na nás neproměňování šancí....5 střel z vyložené blízkosti a všechny vedle. Pár našich střel jim brankář chytil. Proti třetímu soupeři jsme se nechytali pomalu v ničem. Nebyli jsme schopni soupeři sebrat míč, prohrávali jsme osobní i rychlostní souboje...z našich tří střel pouze 1 gól. Soupeř ve všem lepší a to ani nestřídal. Proti Úvalům trenér změnil střídání. Namísto střídání celých čtyřek jsme střídali individuálně a evidentně to týmu prospělo. Po minulém debaklu proti Nehvizdům kluci po třech gólech nabrali zdravé sebevědomí a povedli se jim po přihrávkách hezké akce. Napadali soupeře na jejich půlce a bylo to prospěšné. Výborná efektivita, kdy z 10 střel padlo 8 gólů. Brandýs byl opět ve všem lepší. I když jsme opět střídali individuálně, soupeř nás ve všem válcoval. Už se na týmu projevila únava, takže někteří neměli sílu běhat. Určitě se na tom podepsalo úmorné vedro, ale zřejmě i malý fyzický fond.... Trošku jsme na závěr potrápili Brandýs potrápili, když z našich 3 střel jsme dali 2 góly. Ale jejich hráči dávali i góly pomalu z půlky střelou pod břevno...a to 4x. Po tomto turnaji můžeme shrnout, že tým hrál hezký fotbal, místy i kombinační. Některé naše gólové akce se povedly. Bohužel při utkání s lepším soupeřem, který dal rychle víc gólů po sobě, bylo na našich hráčích vidět a znát, že je to rozhodilo a nebyli schopni srovnat tempo. Ale to je snad věkem.

Sestava: Makovec Jakub "B", Dvořák Tomáš, Porsch Daniel, Kadeřávek Filip, Martinák Antonín, Šumná Veronika, Šumný Jenda, Tušek Filip, Gall Daniel

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - SK Zeleneč  4:5    branky:  Dvořák 2, Šumný a Porsch

TJ Aero Odolena Voda - Tuklaty 1:4     branky: Martinák

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy 1:6   branky: Porsch

TJ Aero Odolena Voda - SK Úvaly 8:0 branky: Gall 3, Porsch 3, Dvořák, Tušek

TJ Aero Odolena Voda - FK Brandýs 2:6   branky: Porsch a Tušek.

 

SKUPINA C – turnaj v Nehvizdech

Turnaj byl velmi vyrovnaný, samozřejmě až na Hovorčovice, které stále vynikají. Náš tým byl sestaven v optimálním složení i přes výsledky už předváděná hra opravdu vypadala jako fotbal. A rozhodovali jen maličkosti. Proti Šestajovicím jsme prohrávali 2:0 a nakonec otočili na konečných 3:2 pro nás. S Nehvizdy jsme se přetahovali, bohužel z poslední akce vyrovnali na konečných 4:4. S Bášťí i Kounicemi kluci odehráli moc pěkná utkání a zasloužili si pochvalu.

Sestava: Haider Daniel „B", Toman Patrik „C“, Denis Kish, Šulek Jakub, Zdvihal Vojtěch,  Buňata Matouš, Kratochvíl Vojtěch, Češka Jindřich

Výsledky:

TJ Aero - Kounice  3:4 branky: Kish a Zdvihal V. 2

TJ Aero - AFK Nehvizdy  4:4 branky: Kish 2, Zdvihal V. a vlastní

TJ Aero - Bášť    2:4  branky: Zdvihal V. 2

TJ Aero - Hovorčovice 2:11  branky: Toman a Buňata

TJ Aero - Šestajovice 3:2 branky: Zdvihal V. 2, Toman 

 

 

4.     kolo 18.05.2018

SKUPINA ELITE – turnaj ve Staré Boleslavi

 

Protože se na tento víkend sešlo hodně omluvenek, muselo pět hráčů putovat na oba turnaje. Tři hráči z „B“ týmu vypomohli v této skupině ELITE a získali opět zkušenosti do dalších zápasů.

 

Sestava: Makovec Jakub "B", Dvořák Tomáš "C", Porsch Daniel, Kadeřávek Filip, Zdvihal Vojtěch, Martinák Antonín, Šumná Veronika, Šumný Jenda, Tušek Filip, Gall Daniel

 

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - SK Zeleneč  0:2

TJ Aero Odolena Voda - Tuklaty 3:0  - kontumace 

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy 1:3   branky: Zdvihal V.

TJ Aero Odolena Voda - SK Úvaly 4:1   branky: 2 Dvořák, Zdvihal V., Porsch

TJ Aero Odolena Voda - FK Brandýs 1:4 branky: Porsch. 

 

Na turnaj se pro rozsáhlou absenci hráčů nemohl dostavit tým z Tuklat, proto byly jejich zápasy kontumovány ve prospěch soupeřů.

 

SKUPINA C – turnaj v Šestajovicích

 

Sestavu museli z důvodu absencí vyztužit 2 hráči z „A“ týmu, kteří se pak přesunuli na odpolední turnaj do Brandýsa, kde pro změnu vypomáhali tři hráči z „B“ týmu. Nakonec tedy pět hráčů hrálo dva turnaje v jeden den, což bylo už odpoledne znát. Ovšem díky pomoci hráčů z „A“ týmu, se dopoledne dařilo.

 

Sestava: Makovec Jakub "B", Buňata Matouš "C", Šumná Veronika, Zdvihal Vojta, Šumný Jenda, Porsch Daniel, Rous Antonín, Denis Kish, Kratochvíl Vojtěch

 

 Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - Kounice  1:3  branky: Kish

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy  5:1   branky: 2 Porsch, 2 Šumný, Buňata

TJ Aero Odolena Voda - Bášť    3:1   branky: 2 Zdvihal V., Šumný

TJ Aero Odolena Voda - Hovorčovice 1:6   branky: Porsch

TJ Aero Odolena Voda - Šestajovice 4:1 branky: 2 Zdvihal V., Porsch, Kish 

 

3.     kolo 11.05.2018 SKUPINA ELITE – turnaj v Nehvizdech

 

Z důvodu zranění Filipa Kadeřávka a některých omluvenek, musel být tým doplněn hráči s „B“ týmu o hráče: Jindra Češka, Vojta Zdvihal a Matouš Buňata, sestava byla doplněna tak, abychom mohli střídat kompletní čtyřky. Za „B“ tým si mohli zahrát další, kteří potřebují také začít hrát.

 

Sestava: Haider Daniel "B", Dvořák Tomáš "C", Porsch Daniel, Češka Jindřich, Zdvihal Vojtěch, Martinák Antonín, Buňata Matouš, Tušek Filip, Gall Daniel

 

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - SK Zeleneč  1:6   branky: Gall 

TJ Aero Odolena Voda - Tuklaty 6:3 branky: Tušek, Gall, Dvořák,  Buňata, Zvihal V., Porsch

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy 1:5   branky: Dvořák

TJ Aero Odolena Voda - SK Úvaly 5:0 branky: Tušek, Gall, Dvořák, Buňata, Porsch

TJ Aero Odolena Voda - FK Brandýs 1:8  branky: Porsch  

 

Ve třetím turnaji jsme i přes omluvenky zvládli zápasy s Úvaly a Tuklaty a tudíž se držíme před touto dvojkou. Ovšem už to nestačilo na Nehvizdy, které nám oplatili porážku z minulého turnaje. Brandýs a Zeleneč předvádí o úroveň lepší hru.

 

 

SKUPINA C – turnaj v Bašti

 

Opět se sešla řada omluvenek. Tudíž nastal přesun hráčů z béčka do áčka a do béčka přišlo doplnění hráči, kteří ještě s turnaji nemají zkušenosti. Bohužel i mezi hráči, kteří už zkušenosti s turnaji mají se nacházejí i tací, kteří budou potřebovat ještě hodně času.  

 

Sestava: Makovec Jakub "B", Putzová Michaela "C", Rous Antonín, Jindra Martin, Denis Kish, Šulek Jakub, Toman Patrik, Kratochvíl Vojtěch, Špota Patrik, Haider Daniel a Zdvihal Vojta  - pouze na první tři zápasy, potom se přesunul do Nehvizd

 

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - Kounice  1:4   branky: Zdvihal V.

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy  6:1   branky: 4 Zdvihal V., Kish, Toman.

TJ Aero Odolena Voda - Bášť    2:2 branky: 2 Zdvihal V.

TJ Aero Odolena Voda - Hovorčovice 0:9 

TJ Aero Odolena Voda - Šestajovice 0:8

 

 

Mladší přípravka 27.-28.04.

Ve skupině ELITE SEVER soutěže mladších přípravek OFSPV se turnaje účastnil tým téměř v optimální sestavě a pro některé hráče to je stále o nových zkušenostech. Tým postihl výpadek Filipa Kadeřávka kvůli zranění v druhém zápase. Ten již do dalších klání nemohl nastoupit a nebylo možné střídat kompletní čtyřky.

 

Sestava: Dvořák Tomáš "C", Porsch Daniel, Kadeřávek Filip, Šumný Jenda, Martinák Antonín, Buňata Matouš, Tušek Filip, Gall Daniel, Haider Daniel "B"


VÝSLEDKY:

TJ Aero Odolena Voda - SK Zeleneč  1:3, branky: Dvořák Tomáš

TJ Aero Odolena Voda - Tuklaty 6:0, branky: Kadeřávek Filip 2, Tušek Filip 2, Gall Daniel a  Porsch Daniel.

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy 3:2, branky: Porsch Daniel a Gall Daniel 2

TJ Aero Odolena Voda - SK Úvaly 3:1, branky: Porsch Daniel, Gall Daniel a Šumný Jenda.

TJ Aero Odolena Voda - FK Brandýs 0:4

 

SKUPINA „C“

Ve skupině C soutěže mladších přípravek OFSPV tentokrát tým nastoupil s tradiční oporou v bráně a v ideálně poskládané sestavě.

 

Sestava: Makovec Jakub "B", Šumná Veronika "C", Putzová Michaela, Haider Daniel, Zdvihal Vojta, Češka Jindra, Rous Antonín, Denis Kish, Šulek Jakub, Toman Patrik

 

VÝSLEDKY:

TJ Aero Odolena Voda - Kounice  2:2, branky: Zdvihal Vojtěch a Putzová Michaela

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy  0:1

TJ Aero Odolena Voda - Bášť 3:3, branky: Zdvihal Vojtěch 2 a Šumná Veronika

TJ Aero Odolena Voda - Hovorčovice 0:8 

TJ Aero Odolena Voda - Šestajovice 1:4, branky: Zdvihal Vojtěch

 

Turnaj mladší přípravky skupina C- sever 14.04. Odolena Voda

Z důvodu marodky se nemohli někteří hráči turnaje účastnit a citelná byla absence brankáře. Na pozici brankáře se tedy vystřídal Rous a Šumný.

Sestava: Šumný Jenda "B", Buňata Matouš, Haider Daniel, Zdvihal Vojta "C", Češka Jindra, Rous Antonín "B", Denis Kish, Kratochvíl Vojta  

 

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - Kounice  2:5, branky: Zdvihal Vojtěch 2. Brankář Rous

TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy  1:8, branky Šumný. Brankář Rous

TJ Aero Odolena Voda - Bášť 0:2; Brankář Rous

TJ Aero Odolena Voda - Hovorčovice 0:14;  Brankář Šumný

TJ Aero Odolena Voda - Šestajovice 4:1, branky: 2 Zdvihal Vojtěch a 2 Buňata, Brankář Šumný

 

Podle postřehů po prvním turnaji Hovorčovice budou vše vyhrávat a jen vylepšovat skóre. Na nás bude zvládat zápasy s Šestajovicemi a Bášťí a pokusit se potrápit Kounice.

 

 

Turnaj mladší přípravky skupina ELITE- sever 13.04. Odolena Voda

Tým se sešel v téměř optimální sestavě, chyběl pouze jeden hráč. Sestava týmu: Dvořák Tomáš "C", Porsch Daniel, Kadeřávek Filip, Šumná Veronika, Martinák Antonín, Putzová Míša, Tušek Filip, Zdvihal Vojtěch, Haider Daniel "B"

 

1 TJ Aero Odolena Voda - SK Zeleneč  2:6, branky: Porsch, Šumná.

2 TJ Aero Odolena Voda - Tuklaty 2:2, branky Kadeřávek, Porsch

3 TJ Aero Odolena Voda - AFK Nehvizdy 2:7, branky: Porsch, Šumná

4 TJ Aero Odolena Voda - SK Úvaly 2:4, branky: Porsch, Martinák

5  TJ Aero Odolena Voda - FK Brandýs 1:11, branky: Dvořák 

 

Jedná se o skupinu, kde je na tom herně nejlépe Brandýs a Zeleneč. Vodolka má tým na to, aby se popral o střed tabulky. Chce to více trpělivosti a optimálně složený tým bez omluvenek. 


TURNAJE VE SPORTOVNÍ HALE - ZIMNÍ PŘÍPRAVA

 

20.1. 2019 - Turnaj pro ročníky 2010 - sportovní hala

Po všech omluvenkách bylo složení týmu:  Haider Daniel - brankář, Dvořák Tomáš, Buňata Matouš, Martinák Antonín, Porsch Daniel, Gall Daniel, Kadeřávek Filip, Toman Patrik, Tušek Filip

 

Tým hlavně čerpal zkušenosti s lepšími soupeři a pokud kluci nepolevili, dokázali vstřelit góly z vypracovaných šancí.

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - FK Admira Praha -- 1:1 gól Porsch Daniel.  

TJ Aero Odolena Voda - TJ Avia Čakovice -- 0:1 ...

TJ Aero Odolena Voda - SKK Hovorčovice -- 3:0 góly Porsch, Dvořák a Toman. 

TJ Aero Odolena Voda - FK Brandýs - Boleslav -- 0:5 ...

TJ Aero Odolena Voda - FC Mělník -- 3:0 góly všechny Porsch Daniel.  

Nejlepší střelec turnaje: Daniel Porsch

1. místo TJ Avia Čakovice

2. FK Brandýs-Boleslav

3. TJ Aero Odolena Voda

4. FC Mělník

5. FK Admira Praha

6. SKK Hovorčovice

 

26.1. 2019 - Turnaj pro ročníky 2010 - sportovní hala 

Po všech omluvenkách bylo složení týmu: Makovec Jakub - brankář, Zdvihal Vojtěch, Šulek Jakub, Rous Antonín, Haider Daniel, Šumný Jenda, Kratochvíl Vojtěch 

Výsledky

TJ Aero Odolena Voda - FK Motorlet Praha -- 11:3 góly Zdvihal 3,Šumný 3, Haider 3, Rous 2. 

TJ Aero Odolena Voda - FK Brandýs - Boleslav -- 2:1  góly Zdvihal 2.

TJ Aero Odolena Voda - fa Praha -- 0:1

TJ Aero Odolena Voda - Sportovní akademie Kladno -- 7:0 góly Zdvihal 2,Šumný 1, Haider 2, Rous 1, Kratochvíl 1.

Kluci si něco vyzkoušeli, něco se přiučili. Odcházeli spokojeni. :-D  Zdvihal Vojta nejlepší střelec turnaje. 

1. místo FA Praha

2. TJ Aero Odolena Voda

3. FK Brandýs - Boleslav

4. FK Motorlet Praha

5. SA Kladno

 

02.02.2019 - Turnaj pro ročníky 2011 - sportovní hala

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda - Avia Čakovice B   0:1

TJ Aero Odolena Voda - Avia Čakovice A   0:2

SK Střešovice 1911 - TJ Aero Odolena Voda 1:5

1. TJ Avia Čakovice B

2. TJ Avia Čakovice A

3. TJ Aero Odolena Voda

4. SK Střešovice

 

03.02.2019 - Turnaj pro ročníky 2008 - sportovní hala

Na turnaj byli nominováni zejména začínající hráči, aby si postupně zvykali na zápasovou atmosféru a získávali zkušenosti. Mezi nimi byli i hráči ročníku 2009, což se v mnohých ohledech ukázalo rozhodujícím.

Složení týmu: Matěj Polák - brankář, Daniel Tirpák, Jan Faltus, Lukáš Chudík, Lukáš Polák, Filip Vallo, Kryštof Šubert, Daniel Růžička, Michal Podskalský

Výsledky:

FK Pšovka Mělník - TJ Aero Odolena Voda 2:1

TJ Aero Odolena Voda - FC Mělník 2:3

TJ Aero Odolena Voda - Fotbalová Akademie Praha 1:6

TJ Aero Odolena Voda - FK METEOR Praha 8, ročník 2009 1:4

Nejlepší střelec turnaje byl vyhlášen: Filip Vallo.

1. FK Pšovka Mělník 

2. Fotbalová akademie Praha 

3. FK METEOR Praha 8, ročník 2009 

4. FC Mělník 

5. TJ Aero Odolena Voda

 

 


PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS V KRALUPECH

Dne 12.01.2019 od 10 h sehrála v rámci zimní přípravy starší přípravka utkání ve sportovní hale v Kralupech s týmem Čechie Kralupy.
Zápas byl rozdělen hokejovým způsobem na třetiny po 20 minutách. Klukům se podařilo zvítězit v poměru 9:5 (2:1, 2:2, 5:2). Z počátku byla hra poměrně vyrovnaná a ve třetí třetině často Vodolka nepouštěla Čechii na svou polovinu. 
V první třetině skóre otevřel Jakub Zdvihal a druhý gól vsítil Jan Faltus. Ve druhé třetině přidali branky Dan Růžička a Michal Horák a ve třetí se o branky podělili Matěj Polák, Jan Faltus, Lukáš Chudík, Dan Růžička a skóre uzavřel opět Jakub Zdvihal. 
Sestava týmu:
Šimon Chadima - brankář, Filip Vallo, Jan Matějíček, Kryštof Šubert, Kristian Pitrun, Matěj Polák, Michal Horák, Jan Faltus, Daniel Růžička, Jakub Zdvihal, Lukáš Chudík a Martin Dlouhý.

 


 

TURNAJE 20.-21.10.2018 KONEČNÁ POŘADÍ

STARŠÍ PŘÍPRAVKA Skupina B-sever Turnaje OFSPV  6. kolo – turnaj v Nehvizdech 20.10.2018
KONEČNÉ POŘADÍ
 
20.10.2018 odjela starší přípravka na poslední turnaj podzimu do Nehvizd, kde vládlo poměrně větrné počasí. Oproti turnaji ve Staré Boleslavi se turnaje účastnilo více hráčů a všem se po dobu celého turnaje dařilo jak ve hře dopředu, tak i v plnění obranných povinností. Na závěrečném turnaji se podařilo klukům porazit všechny soupeře a nakonec po sečtení všech výsledků podzimu si v rámci soutěží OFSPV odvezli pohár a medaile za 4. místo ve skupině B-sever, která byla 2 nejvyšší z hlediska výkonnosti zařazených týmů.  
 
Sestava týmu: Šimon Chadima – brankář, Filip Vallo, Jan Matějíček, Kryštof Šubert, Kristian Pitrun, Teodor Navrátil, Michal Podskalský, Michal Horák, Daniel Růžička
 
Výsledky:
TJ Aero Odolena Voda – Klecany 4:2
Branky: 2 Navrátil, Vallo, Horák
 
TJ Aero Odolena Voda – Brandýs-Boleslav B  3:2
Branky: 3 Vallo
 
TJ Aero Odolena Voda – Bašť  5:0
Branky: 3 Růžička, 2 Vallo
 
TJ Aero Odolena Voda – Hovorčovice  2:1
Branky: Podskalský, Navrátil
 
TJ Aero Odolena Voda – Nehvizdy  5:2
Branky: 2 Navrátil, Vallo, Šubert, Podskalský
 
KONEČNÉ POŘADÍ VE SKUPINĚ B-sever
1. FK Brandýs-Boleslav „B“   76 b.
2. TJ SKK Hovorčovice         53 b.
3. AFK Nehvizdy                   50 b.
4. TJ Aero Odolena Voda   43 b.
5. TJ Sokol Klecany           29 b.
6. TJ SK Bašť                       13 b.
 
MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Skupina E Turnaje OFSPV  6. kolo – turnaj v Odoleně Vodě 21.10.2018
KONEČNÉ POŘADÍ
 
Mladší přípravka v neděli dne 21.10.2018 podruhé pořádala na podzim turnaj a tentokrát to bylo i s vyhlášením výsledků podzimní části. Áčko po vyrovnaných zápasech z počátku nedokázalo vždy udržet výsledek na svojí straně. Béčko v ustálenější sestavě odehrálo "svůj standard", i když oproti minulému turnaji to také nebylo úplně ono, ovšem minule jim to sedlo opravdu parádně.  Některým hráčům turnaj vůbec nesedl a podle toho vypadaly i výsledky, protože to z pohledu trenérů bylo trápení v neproměňování šancí. Do turnaje zasáhli všichni hráči mladší přípravky a nakonec si užili oslavy po vyhlášení výsledků včetně rozdělení pohárů a medailí za 1. a 4. místo.  
 
Sestava A týmu: Makovec Jakub – brankář, Buňata Matouš, Martinák Antonín, Tušek Filip, Gall Daniel, Kadeřávek Filip, Zdvihal Vojtěch, Šulek Jakub, Kratochvíl Vojtěch,  Toman Patrik
 
Sestava B týmu: Češka Jindřich, Hnilica Jan, Porsch Daniel, Dvořák Tomáš, Jindra Martin ml., Putzová Michaela, Petřík Tomáš,  Haider Daniel, Šumný Jenda, Šumná Veronika – poslední 3 hráči se střídali na postu brankáře 
 
Aero A - Aero B - 2:3   
Branky: Kadeřávek, Martinák - Porsch 2, Dvořák - brankář Šumná V.
Aero A - Klecany - 2:1  
Branky: Kadeřávek, Zdvihal
Aero A - Hovorčovice - 0:2.
-
Aero A - Měšice - 1:1 
Branky: Gall   
Aero A - Bášť - 0:3 
-
Aero B - Měšice - 3:0 ¨
Branky: Porsch 2, Šumný J. - brankář Haider.
Aero B - Bášť - 4:2 
Branky: Porsch 2, Dvořák 2 - brankář Haider. 
Aero B - Klecany - 4:6 
Branky: Porsch 3, Dvořák - brankář Šumný J.  
Aero B - Hovorčovice - 3:1 
Branky: Porsch 2, Dvořák  - brankář Šumný J
 
KONEČNÉ POŘADÍ VE SKUPINĚ E
1. TJ Aero Odolena Voda B  70 b.
2. TJ SKK Hovorčovice            53 b.
3. TJ Sokol Klecany                 51 b.
4. TJ Aero Odolena Voda A  40 b.
5. TJ SK Bašť                                28 b.
6. TJ Sokol Měšice                  19 b.
 

 

TURNAJE 13.-14.10.2018

STARŠÍ PŘÍPRAVKA Skupina B-sever Turnaje OFSPV - 5. kolo – turnaj ve Staré Boleslavi

13.10.2018 starší přípravku na turnaji ve Staré Boleslavi dostihla z důvodu nemocí krize v sestavě a tentokrát byl pouze jeden hráč na střídání. I když se kluci snažili a o každý výsledek bojovali, bylo ke konci turnaje znát, že jim ubývají síly. Přesto žádný zápas nevypadal jednoznačně a výsledky ukazují těsné rozdíly. Hlavním úkolem bude třeba zlepšit řešení šancí před brankou soupeře. 

 

Sestava týmu: Šimon Chadima – brankář, Filip Vallo, Jan Matějíček, Kryštof Šubert, Kristian Pitrun, Michal Podskalský, Tomáš Veselý

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda – Klecany  1:2

Branky: Vallo

 

TJ Aero Odolena Voda – Brandýs-Boleslav B  1:4

Branky: Vallo

 

TJ Aero Odolena Voda – Bašť  3:3

Branky: Veselý, Pitrun, Vallo

 

TJ Aero Odolena Voda – Hovorčovice  1:1

Branky: Pitrun

 

TJ Aero Odolena Voda – Nehvizdy  0:2

 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA Skupina E Turnaje OFSPV  5.  kolo – turnaj v Bašti

Mladší přípravka se v neděli dne 14.10.2018 účastnila turnaje v Bašti. Po rozpačitém začátku se hráči A týmu rozehráli k slušnému výkonu. Poslední dva zápasy tým odehrál s jedním střídajícím, pro zranění Filipa Kadeřávka. Ale právě to tým semklo a o to víc hráči bojovali. B týmu tento turnaj sedl lépe a prakticky šlo hráčům vše samo a vše jim vycházelo. Od prvních dvou turnajů je vidět u obou mužstev zlepšení. 

 

Sestavy týmů:

TJ Aero Odolena Voda A: Jakub Makovec – brankář, Filip Kadeřávek, Antonín Martinák, Daniel Gall, Jakub Šulek, Vojtěch Zdvihal, Filip Tušek

TJ Aero Odolena Voda B: Daniel Porsch, Tomáš Dvořák, Matouš Buňata, Jindřich Češka, Michaela Putzová, Daniel Haider, Jan Šumný, Veronika Šumná (poslední 3 jmenovaní hráči se střídali na postu brankáře).

 

Výsledky: 

Aero A - Bašť - 3:3

Branky: Gall, Kadeřávek, Tušek, 

Aero A - Měšice - 6:1

Branky: 2 Gall, 2 Zdvihal, 2 vlastní

Aero A - Klecany - 7:2

Branky: 2 Martinák, 2 Zdvihal, Šulek, Tušek, Gall

Aero A - Hovorčovice - 2:2 

Branky: Šulek, Gall,

Aero A - Aero B - 1:2

Branky: Tušek- 2 Porsch (v bráně "B" Haider).

Aero B - Klecany - 5:0

Branky: 2 Porsch, 2 Dvořák, Haider (v bráně Šumný J.)

Aero B - Hovorčovice - 5:1

Branky: 4 Porsch, Dvořák, 2  (v bráně Šumný J.)

Aero B - Bášť - 8:0  

Branky: 3 Porsch, 3 Dvořák, 2 Šumný J. (v bráně Haider)

Aero B - Měšice - 6:2 

Branky: 2 Porsch, Haider, Dvořák,  Šumný J., Putzová, (v bráně Šumná V.)

 

TURNAJE 06.-07.10.2018

Tým starší přípravky 06.10. na turnaji v Hovorčovicích nastoupil pouze se dvěma hráči na střídání. Hráči se k turnaji postavili čelem a dobře odvedenou hrou a některými zajímavými kombinacemi vytvářeli tlak na soupeře. Ovšem stále se týmu nepodařilo porazit tým Brandýs-Boleslav B a i když si v tomto utkání  vytvořil několik jasných šancí, vsítil pouze jednou. 
 
Sestava týmu: Šimon Chadima – brankář, Filip Vallo, Jan Matějíček, Michal Horák, Stanislav Alečka, Daniel Růžička, Teodor Navrátil, Tomáš Řehořek
 
Výsledky:
TJ Aero Odolena Voda – Klecany  4:0
Branky: Navrátil, Horák, Řehořek, Růžička
 
TJ Aero Odolena Voda – Brandýs-Boleslav B  1:2
Branky: Navrátil
 
TJ Aero Odolena Voda – Bašť  6:1
 Branky: 2 Řehořek, 2 Navrátil, 2 Horák
 
TJ Aero Odolena Voda – Hovorčovice  2:0
 Branky: 2 Navrátil
 
TJ Aero Odolena Voda – Nehvizdy  6:3
 Branky: 3 Navrátil, Vallo, Horák, Řehořek
 
Mladší přípravka se v neděli dne 07.10.2018 účastnila turnaje v Klecanech. Celkově to Áčku na tomto turnaje sedlo lépe a až na zápas kde jsme je nechali ať na sebe mluví sami odehráli hezký turnaj. Béčko až na zaváhání v prvním zápase a laciné branky proti Měšicím také odehrálo hezký turnaj. Do tohoto týmu trenéři stále zkouší post brankáře a zatím se stálého hráče nepodařilo nalézt.  
 
Sestavy týmů:
TJ Aero Odolena Voda A: Jakub Makovec – brankář, Filip Kadeřávek, Antonín Martinák, Daniel Gall, Jakub Šulek, Vojtěch Zdvihal, Tomáš Petřík, Vojtěch Kratochvíl, Filip Tušek
 
TJ Aero Odolena Voda B: Daniel Porsch, Tomáš Dvořák, Matouš Buňata, Jindřich Češka, Michaela Putzová, Daniel Haider, Jan Šumný, Veronika Šumná (poslední 3 jmenovaní hráči se střídali na postu brankáře).
 
Výsledky
Aero A - Bašť - 5:2
Branky: 2 Kadeřávek, 2 Tušek, 
 
Aero A - Měšice - 7:0  
Branky: 6 Gall, Zdvihal 
 
Aero A - Klecany - 4:2 
Branky: 3 Gall, Kadeřávek
 
Aero A - Hovorčovice - 2:1 
Branky: Zdvihal, Gall, 
 
Aero A - Aero B - 1:3  
Branky: Gall - 2 Dvořák, Haider (v bráně "B" Šumný).
 
Aero B - Klecany - 0:6 
V bráně Haider.  
 
Aero B - Hovorčovice - 6:1  
Branky: 4 Porsch, Buňata, Šumný - v bráně Haider. 
 
Aero B - Bášť - 6:3  
Branky: 2 Porsch, Dvořák, Haider, Buňata, Šumný  - v bráně Šumná V.
 
Aero B - Měšice - 2:4 
Branky: 2 Porsch  - v bráně Šumná V.
 
 

TURNAJE  22.09.2018

Na domácím turnaji se tým starší přípravky opět trápil se zakončením a vytvořené šance nebyli hráči schopni proměnit ve střelené branky. Cílem trenérů bylo tým vyztužit, což se z důvodu onemocnění některých hráčů úplně nezdařilo. S týmy, se kterými jsme podle předpokladů mohli bodovat, jsme těsně prohráli a paradoxně ten nejsilnější - Nehvizdy jsme k ničemu nepustili a podařilo se nám jej porazit.  

Sestava týmu: Šimon Chadima – brankář, Filip Vallo, Kristian Pitrun, Kryštof Šubert, Stanislav Alečka, Michal Podskalský, Jakub Zdvihal, Daniel Růžička, Teodor Navrátil

 

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda – Klecany  0:1

Branky: -

 

TJ Aero Odolena Voda – Brandýs-Boleslav B  1:3

Branky: Navrátil

 

TJ Aero Odolena Voda – Bašť  2:0

 Branky: Pitrun, Navrátil  

 

TJ Aero Odolena Voda – Hovorčovice  1:1

 Branky: Navrátil

  

TJ Aero Odolena Voda – Nehvizdy  5:0

 Branky: 4 Navrátil, Vallo

 

Mladší přípravka se v sobotu dne 22.09.2018 účastnila turnaje v Měšicích. Trenéři již sestavy obou týmů poskládali vyrovnaně a oba týmy předváděli vyrovnané výsledky. 

Sestavy týmů:

TJ Aero Odolena Voda A: Jakub Makovec – brankář, Filip Kadeřávek, Antonín Martinák, Daniel Gall, Jakub Šulek, Vojtěch Zdvihal.

TJ Aero Odolena Voda B: Daniel Porsch, Tomáš Dvořák, Matouš Buňata, Jindřich Češka, Daniel Haider, Jan Šumný, Veronika Šumná (poslední 3 jmenovaní hráči se střídali na postu brankáře).

 

Výsledky:

Aero A - Klecany - 6:5 

Branky: 4 Gall, 2 Kadeřávek

Aero A - Bášť - 3:4 ,

Branky:  2 Kadeřávek, Šulek, 

Aero A - Měšice - 4:0 ,

Branky: 2 Gall, Kadeřávek, Martinák

Aero A - Aero B - 2:1

Branky: Kadeřávek,  Šulek - Haider, (v brance Aero B: Šumná)

Aero A - Hovorčovice - 3:4

Branky: 2 Kadeřávek, Zdvihal 

Aero B - Hovorčovice - 9:5 

Branky: 7 Porsch, Šumná, Dvořák, (v brance Haider).
 

Aero B - Klecany - 3:4

Branky: 3 Porsch, (v brance Haider).

Aero B - Měšice - 4:2

Branky: 3 Porsch, Haider, (v brance Šumná)

Aero B - Bášť - 7:1

Branky: 6 Porsch, Dvořák, (v brance Šumný) 

 

TURNAJ 15.-16.09. 2018

Na dalším turnaji v Bašti se tým starší přípravky trápil se zakončením. Přestože předváděl vyrovnanou hru, nedokázal využít rozhodující situace před brankou soupeře a vypracované šance proměnit.   

Sestava týmu: Šimon Chadima – brankář, Filip Vallo, Kristian Pitrun, Jan Matějíček, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Michal Podskalský, Jakub Zdvihal, Daniel Růžička, Tomáš Veselý, Daniel Porsch

 

Výsledky:

TJ Aero Odolena Voda – Hovorčovice  0:2

 

TJ Aero Odolena Voda – Brandýs-Boleslav B  1:6

Branky: Vallo

 

TJ Aero Odolena Voda – Klecany  1:4

Branky: Zdvihal J.

 

TJ Aero Odolena Voda – Nehvizdy  0:4

 

TJ Aero Odolena Voda – Bašť  0:2

 

 

 

Mladší přípravka v neděli dne 16.09.2018 pořádala domácí turnaj. Sestavy z minulého turnaje byly pozměněny a oba týmy TJ Aero dokázaly konkurovat ostatním a vybojovat další body do tabulky.

Sestavy týmů:

TJ Aero Odolena Voda A: Jakub Makovec – brankář, Filip Kadeřávek, Filip Tušek, Antonín Martinák, Daniel Gall, Jakub Šulek, Vojtěch Zdvihal.

TJ Aero Odolena Voda B: Daniel Porsch, Tomáš Dvořák, Matouš Buňata, Jindřich Češka, Daniel Haider, Jan Šumný, Veronika Šumná (poslední 3 jmenovaní hráči se střídali na postu brankáře).

 

Výsledky (tentokráte bez střelců):

TJ Aero O. Voda A – Hovorčovice  0:4

TJ Aero O. Voda A – Bašť  5:2

Branky: 4 Gall, Zdvihal V.

TJ Aero O. Voda A - TJ Aero O. Voda B  2:7

Branky: Zdvihal V., Tušek – 3 Dvořák, 3 Porsch, Haider

TJ Aero O. Voda A – Klecany  4:2

Branky: 2 Tušek, Gall, Martinák

TJ Aero O. Voda A – Měšice  1:1

Branky: Šulek

TJ Aero O. Voda B – Hovorčovice  3:4

Branky: 2 Porsch, Šumná

TJ Aero O. Voda B -  Bašť  9:0

Branky: 5 Porsch, 2 Šumná, Buňata, Haider

TJ Aero O. Voda B – Klecany 4:0

Branky: 2 Porsch, Dvořák, Šumná

TJ Aero O. Voda B – Měšice 5:3

Branky: 3 Dvořák, 2 Šumný

 

TURNAJE 09.09.2018

Mladší přípravka se v neděli dne 09.09.2018 pod vedením Miloslava Haidera s převážně nově začínajícími hráči účastnila prvního turnaje mladších přípravek v Hovorčovicích, a to v rámci soutěže mladších přípravek skupiny E Okresního fotbalového svazu Praha-východ. Hráči byli rozděleni na 2 týmy A, B a průběh turnaje ukázal, že na další turnaj pořádaný na domácí půdě bude třeba sestavy poupravit, aby byly obě družstva vyrovnanější.

Sestavy týmů:

TJ Aero Odolena Voda A: Jakub Makovec – brankář, Filip Kadeřávek, Filip Tušek, Antonín Martinák, Jindřich Češka, Jan Hnilica, Jakub Šulek.

TJ Aero Odolena Voda B: Daniel Porsch, Daniel Gall, Tomáš Dvořák, Matouš Buňata, Vojtěch Zdvihal, Daniel Haider, Jan Šumný, Veronika Šumná (poslední 3 jmenovaní hráči se střídali na postu brankáře).

Výsledky (tentokráte bez střelců):

TJ Aero O. Voda A – Hovorčovice  1:6

TJ Aero O. Voda A – Bašť  3:7

TJ Aero O. Voda A - TJ Aero O. Voda B  2:9

TJ Aero O. Voda A – Klecany  1:11

TJ Aero O. Voda A – Měšice  0:4

TJ Aero O. Voda B – Hovorčovice  4:2

TJ Aero O. Voda B -  Bašť  13:1

TJ Aero O. Voda B – Klecany 3:3

TJ Aero O. Voda B – Měšice 11:1

 

Starší přípravka pod vedením Petra Matějíčka odehrála rovněž v neděli dne 09.09.2018 ve skupině B-sever starších přípravek OFS-PV svůj první turnaj v Klecanech. Na tomto turnaji se ukázala bojovnost některých hráčů a naopak jiní nebyli ještě stále schopni přepnout z prázdninového režimu. Po shlédnutí výsledků v této skupině po tomto prvním turnaji trenéři přípravek odhadují, že jsou všechny týmy poměrně vyrovnány až na AFK Nehvizdy, které předvádí opravdu účelnou hru.

Sestava týmu: Šimon Chadima – brankář, Teodor Navrátil, Filip Vallo, Kristian Pitrun, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Michal Podskalský, Jakub Zdvihal, Daniel Růžička

Výsledky:

TJ Aero O. Voda – Hovorčovice  2:1

Branky: Navrátil, Růžička

 

TJ Aero O. Voda – Brandýs-Boleslav B  1:1

Branky: Růžička

 

TJ Aero O. Voda – Klecany  2:6

Branky: Navrátil, Řehořek

 

TJ Aero O. Voda – Nehvizdy  1:5

Branky: Navrátil

 

TJ Aero O. Voda – Bašť  3:0

Branky: 2 Podskalský, Vallo

 

SEZÓNA 2017/2018

TURNAJ mladších přípravek 16.06.2018 Hovorčovice

Na posledním turnaji v Hovorčovicích mistrovských turnajů mladších přípravek OFSPV se tým rozloučil se sezónou. Idkyž byli do sestavy nominováni někteří hráči mladších ročníků na doplnění do optimálního počtu, protože polovina stávajících hráčů byla na škole v přírodě, dokázal se tým statečně poprat se všemi soupeři a na tomto turnaji získat cenné body, které znamenaly 3 místo v turnaji a celkové 4 místo v konečném umístění Divize B - mladších přípravek OFSPV.  

Sestava: Šimon Chadima – brankář, Tomáš Řehořek, Kryštof Šubert, Daniel Porsch, Daniel Gall, Filip Kadeřávek,  Vojtěch Zdvihal, Jakub Šulek

 

Výsledky jednotlivých zápasů:

TJ Aero – TJ Sokol Čestlice  4:4

Branky: 3 Řehořek, Porsch

 

TJ Aero – TJ SKK Hovorčovice  1:3

Branky: Řehořek

 

TJ Aero – SK Úvaly  3:1

Branky: Řehořek, Porsch, Zdvihal V. 

 

TJ Aero – TJ Kunice  3:1

Branky: 2 Gall, Řehořek 

 

TJ Aero – FK Brandýs-Boleslav „C“  8:1

Branky: 3 Řehořek, Porsch, Gall, Šubert, Kadeřávek, Šulek

 

Konečné pořadí Divize B - turnaje ml. přípravek OFSPV (druhá nejvyšší skupina). 

1. TJ SKK Hovorčovice 64 b.

2. TJ Sokol Čestlice 57 b.

3. SK Úvaly 46 b.

4. TJ Aero Odolena Voda 32 b.

5. FK Brandýs-Boleslav C 32 b.

6. TJ Kunice 26 b.

 
TURNAJ starších přípravek 10.06.2018 v Kamenicích
10.06.2018 proběhl poslední turnaj ze série fotbalových turnajů Starších přípravek, které se odehráli v jarní části roku 2018.
Těchto turnajů se také zúčastnil tým hráčů TJ AERO Odolena Voda, s rokem narození 2007 a 2008.
Jarní část turnajů probíhala formou 5 turnajů, které pořádaly jednotlivé týmy a výsledky všech turnajů se sčítaly.
 
Po odehrání a sečtení všech výsledků se na prvním místě umístil tým TJ AERO Odolena Voda, s celkovým počtem 46 bodů.
Druhé místo udržel tým SK Vyžlovka s počtem bodů 37. Třetí místo obsadil tým TJ Sokol Čestlice s počtem 33 bodů. Na čtvrtém místě se umístil tým FK Brandýs Boleslav s počtem bodů 19. Na pátém místě se pak umístil tým SK Kamenice s počtem 8 bodů.
 
Na úspěchu našeho týmu se podíleli tito hráči
Jakub Bukovský
Teodor Navrátil
Michal Horák
Kristián Pitrun
Adam Plný
Lukáš Mohrmann
Adam Winkelhofer
Jakub Slaný
Filip Vallo
Ondřej Flídr
 
Celý tým si zaslouží velký dík nejen za dosažené výsledky, ale zejména za předvedenou hru, která bavila nejen naše fanoušky, ale také širokou veřejnost přítomnou na těchto turnajích.
 

TURNAJ mladších přípravek 13.05.2018  - KUNICE 

Sestava: Šimon Chadima – brankář, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Tomáš Řehořek,  Daniel Porsch, Jakub Zdvihal, Stanislav Alečka, Filip Kadeřávek, Vojtěch Zdvihal
Opět bylo znát jisté zlepšení týmu TJ Aero ve hře oproti poslednímu turnaji pořádaném na domácím hřišti. Každý průběh turnaje v této skupině stále ukazuje na vyrovnanost týmů a potvrzuje se pravidlo, že žádné utkání není předem rozhodnuto a vždy se ve výsledku zobrazí předváděná hra a bojovnost hráčů. 
 
Výsledky jednotlivých zápasů:
TJ Aero – TJ Sokol Čestlice  4:3
Branky:  Porsch 2, Řehořek 2
 
TJ Aero – TJ SKK Hovorčovice  0:2
 
TJ Aero – SK Úvaly  1:4
Branky: Řehořek
 
TJ Aero – TJ Kunice  5:3
Branky: Kadeřávek, Šubert, Matějíček, Řehořek, Zdvihal J. 
 
TJ Aero – FK Brandýs-Boleslav „C“  3:2
Branky: Řehořek 3
 

TURNAJ starších přípravek 12.05.2018 - ODOLENA VODA

Ze zdravotních důvodů se turnaje nezúčastnil tým SK Kamenice, kdy jejich výsledky v rámci pravidel byly tímto kontumovány 0:3 v jejich neprospěch. 
 
Výsledky jednotlivých utkání:
TJ AERO  - TJ Sokol Čestlice 5:1
Branky: 2x Plný, 2x Flídr, Horák
Velmi kvalitní utkání, které nepostrádalo emoce fanoušků týmu z Čestlic, se z počátku jevilo jako velmi vyrovnané. Teprve ve druhé části utkání se projevila fotbalová vyzrálost našeho týmu.
 
TJ AERO - FK Brandýs Boleslav 3:1
Branky: 2x Winkelhofer, Flídr
Velmi pěkné a kvalitní utkání ze strany obou týmů, kdy náš tým zejména z počátku podržel brankář Kuba Bukovský. 
 
TJ AERO - SK Vyžlovka 2:1
Branky: Flídr, Navrátil
Našemu týmu se podařilo konečně porazit tohoto soupeře a to díky obětavosti a kolektivnímu pojetí celého týmu.
 

 

TURNAJ mladších přípravek 21.04.2018 - ODOLENA VODA

V sobotu dne 21.04.2018 jsme  pořádali další kolo mistrovských turnajů mladších přípravek v rámci soutěží OFSPV a nastartovali sobotní fotbalový den na Vodolce.

Družstvo v rozšířené sestavě ve složení: Šimon Chadima – brankář, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Daniel Růžička, Daniel Porsch, Filip Tušek, Jakub Zdvihal, Stanislav Alečka a Filip Kadeřávek přes bojovné nasazení nedokázal udržet vedení z počátku některých utkání. Přesto, že se tým již prezentoval lepší hrou než na turnaji v Čestlicích, nepodařilo se vsítit více gólů a téměř všechny výsledky podtrhují vyrovnanost týmů ve skupině.

Výsledky jednotlivých zápasů:

TJ Aero – TJ Sokol Čestlice  1:6

Branky:  Porsch

 

TJ Aero – TJ SKK Hovorčovice  1:2

Branky: Řehořek

 

TJ Aero – SK Úvaly  2:2

Branky: Podskalský 2

 

TJ Aero – TJ Kunice  1:2

Branky: Růžička

 

TJ Aero – FK Brandýs-Boleslav „C“  0:1

 

TURNAJ starších přípravek 14.04.2018 - Stará Boleslav

Starší přípravka se mimořádně pod vedením Daniela Harmáčka účastnila prvního jarního turnaje dne 14.04.2018 ve Staré Boleslavi  na hřišti Lázeňská. 
Po celý turnaj předváděl tým vyrovnané výkony a neprohrál ani jedno utkání.

Složení týmu: Jakub Bukovský – brankář, Filip Vallo, Adam Winkelhöfer, Adam Plný, Teodor Navrátil, Michal Horák, Jakub Slaný, Lukáš Mohrmann, Marek Řezáč.

 

Výsledky jednotlivých utkání:

TJ Sokol Čestlice : TJ Aero Odolena Voda 4:5

Branky: 2x Plný, 3x Winkelhöfer

 

TJ Aero Odolena Voda : SK Vyžlovka 2:2

Branky: Vallo, Plný

 

TJ Aero Odolena Voda : SK Kamenice 7:0

Branky: 2x Winkelhöfer, 2x Mohrmann, Vallo, Plný, Slaný

 

TJ Aero Odolena Voda : FK Brandýs Boleslav 6:2

Branky: 2x Slaný, 3x Navrátil, Vallo

 

 

TURNAJ mladších přípravek 08.04.2018 - ČESTLICE

 

V neděli dne 08.04.2018 se mladší přípravka účastnila prvního jarního mistrovského turnaje, který byl pořádán TJ Sokol Čestlice.

Tým zastoupený mladšími hráči ve složení: Šimon Chadima – brankář, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Michal Podskalský, Daniel Růžička, Daniel Porsch, Filip Tušek, Vojtěch Zdvihal se sice statečně pral o výsledky, nicméně proti některým soupeřům se nedokázal prosadit v útočné fázi, nebo v jasných příležitostech netrefil odkrytou bránu. 

Výsledky jednotlivých zápasů:

TJ Aero – TJ Kunice  3:1

Branky: Podskalský, Zdvihal, Porsch

 

TJ Aero – TJ SKK Hovorčovice  1:5

Branky: podskalský

 

TJ Aero – SK Úvaly  1:3

Branky: Podskalský

 

TJ Aero – FK Brandýs-Boleslav „C“  0:3

 

TJ Aero – TJ Sokol Čestlice  1:4

Branky:  Podskalský

 

ZIMNÍ PŘÍPRAVA
 
TURNAJ O POHÁR TJ POVRLY

Těsně před zahájením jarní části turnajů přípravek jsme se v sobotu dne 31.03.2018 s hráči ročníku 2007 a mladšími účastnili turnaje o Pohár TJ Povrly, které se nachází nedaleko Ústí nad Labem. Na turnaj se přihlásilo 26 týmů, které byly rozděleny do 4 skupin a zápasy probíhaly na 4 hřištích. Turnaj byl poměrně silně obsazen. Za zmínku stojí např. týmy SK Slaný, FK Ústí nad Labem, SK Kladno nebo Bohemians Praha.  Jedno utkání trvalo 15 min. Družstvo starší přípravky ve složení: Jakub Bukovský – brankář, Lukáš Mohrmann, Adam Winkelhöfer, Adam Plný, Ondřej Flídr, Teodor Navrátil, Michal Horák, Filip Vallo, Jan Matějíček narazilo ve skupině na silné a neznámé soupeře a celý turnaj byl pro hráče dobrou zkušeností před začátkem jarních mistrovských turnajů. Zvláště pro hráče mladších ročníků, kteří poměřují svou šikovnost s těmi staršími.

Ve skupině jsme obsadili 3. místo. Soupeřem o další postup měl být tým FK Neštěmice, který ovšem neunesl až 3. místo ve své skupině a z turnaje předčasně odjel a utkání bylo kontumováno v náš prospěch. Zápas o konečné 9. místo naši kluci zvládli bez většího zaváhání, čímž jsme se dostali do TOP 10 týmů turnaje.

VÝSLEDKY ve skupině:

TJ Aero – FK Tatran Kadaň  2:4

Branky: Navrátil 2

 

TJ Aero – TJ Povrly „A“   9:0

Branky: Plný 2, Navrátil 2, Horák 2, Flídr 2, Winkelhöfer

 

TJ Aero – Baník Osek  2:0

Branky: Plný, Navrátil

 

TJ Aero – Bohemians Praha  0:4

 

TJ Aero – FK Olympia Zdice   3:0

Branky: Winkelhöfer, Flídr, Vallo

 

Postup ze skupiny – 3. místo

TJ Aero – FK Neštěmice  3:0 kont.

 

Utkání o 9. místo

TJ Aero – FK Žákava 3:1

Branky: Navrátil, Winkelhöfer, Plný - vlastní Vallo

 

Konečné umístění TOP 10:
1. SK Kladno
2. Bohemians Praha
3. SK Slaný
4. FK Neratovice-Býškovice
5. TJ Sokol Družba Suchdol
6. SK Benešov "B"
7. FK Tatran Kadaň
8. FAPV Děčín
9. TJ Aero Odolena Voda
10. FK Žákava
 
MINI
V neděli 04.03. se vybraní hráči ročníku 2010, tj. mladší přípravky a začínající, které jsme doplnili o nováčky MINI ročníku 2011  účastnili turnaje v domácím prostředí ve sportovní hale pořádaného společností Náš turnaj z. s. Složení týmu: Jakub Makovec - brankář, Daniel Porsch, Filip Kadeřávek, Filip Tušek, Vojtěch  Zdvihal, Daniel Haider, Matouš Buňata, Jindřich Češka, Jan Šumný, Antonín Martinák. 
Turnaje se účastnily týmy: SK ARITMA Praha, SKK Hovorčovice, TJ AVIA Čakovice, TJ Spartak Čelákovice, TJ Aero Odolena Voda, SC Xaverov
V prvé řadě nám šlo o to, vyzkoušet nové začínající hráče a porovnat je v zápasech se soupeři, kteří už mají turnajové zkušenosti nasbírány. Ačkoliv jsme po bojovných výkonech nevyhráli ani jedno utkání, výsledky ukazují, že za týmy, které se již pravidelně turnajů účastní a mají daleko širší hráčskou základu v každém ročníku, nezaostáváme propastným rozdílem. 
Výsledky z jednotlivých utkání:
TJ Aero Odolena Voda - SC Xaverov  0:6 
SKK Hovorčovice - TJ Aero Odolena Voda  4:2 
branky: Tušek 2
TJ Spartak Čelákovice - TJ Aero Odolena Voda  1:0 
SK ARITMA Praha - TJ Aero Odolena Voda  4:0 
TJ AVIA Čakovice - TJ Aero Odolena Voda  4:0 
 

 

TURNAJ 05.11. ODOLENA VODA

 

V neděli 5.11. jsme pořádali poslední turnaj mladších přípravek skupiny E podzimní části turnajů OFSPV. Týmy na prvních 3 místech byly bodově vyrovnány  FK Brandýs-Boleslav "C" 51 b. Union Čelákovice a TJ Aero shodných 50 b. Předpokládalo se, že kdo z těchto týmů turnaj vyhraje, bude vítězem celé skupiny E.
To se našim klukům povedlo a turnaj i celou skupinu E jsme vyhráli. Po turnaji byly dopočítány body a vyhlášeno konečné pořadí skupiny E. Všichni byli oceněni medailemi podle pořadí.
 
Za TJ Aero do turnaje nastoupili:
Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček,  Kryštof Šubert, Tomáš Řehořek, Michal Podskalský, Daniel Porsch, Filip Kadeřávek, Filip Tušek.
 
Výsledky odehraných zápasů:
TJ Aero - SK Bašť  4:0
TJ Aero - SK Union Čelákovice 4:2
TJ Aero - FK Brandýs-Boleslav "B" 4:0
TJ Aero - TJ Svornost Brázdim  3:0
TJ Aero - FK Brandýs-Boleslav "C" 3:1

 

TURNAJ 21.10. BRANDÝS N.L.-STARÁ BOLESLAV

Složení týmu: Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Filip Kadeřávek, Filip Tušek.
 
Přestože tým ve všech zápasech vedl, nedokázal se silnějšími soupeři výsledek udržet a přes herní nasazení ve 3 utkáních remizoval. Částečně tomu přispěla marodka a absence Kryštofa Šuberta a Daniela Porsche.   
 
Výsledky z jednotlivých utkání:
SK Union Čelákovice A - Aero   3:3
branky: Podskalský 2, Tušek
 
Aero - TJ Svornost Brázdim  4:0
branky: Tušek, Řehořek, Kadeřávek, Podskalský
 
Aero - TJ SK Bašť  5:2
branky: Podskalský 2, Řehořek 2, Tušek
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav B  4:4
branky: Podskalský 3, Matějíček
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav C  2:2
branky: Řehořek , Podskalský
 

TURNAJ 08.10. BRÁZDIM

Složení týmu: Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Filip Kadeřávek, Kryštof Šubert.

 

Tým navázal na předchozí vítězství v Brandýse n. L. a opět se mu podařilo všechny zápasy po bojovných výkonech a trpělivému průběhu jednotlivých utkání vyhrát.  

 

Výsledky z jednotlivých utkání:

SK Union Čelákovice A - Aero   1:3

branky: Podskalský, Alečka, Šubert

 

Aero - TJ Svornost Brázdim  4:0

branky: Řehořek 2, Šubert, Podskalský

 

Aero - TJ SK Bašť  5:2

branky: Podskalský 2, Šubert 2, Řehořek

 

Aero - FK Brandýs-Boleslav B  3:0

branky: Podskalský, Řehořek, Šubert

 

Aero - FK Brandýs-Boleslav C  4:0

branky: Řehořek 2, Podskalský, Matějíček

 

TURNAJ 01.10. BRANDÝS n. L. - Spořilov

Složení týmu: Jan Matějíček - brankář, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Daniel Porsch, Kryštof Šubert.
 
I přes oslabenou sestavu z důvodu nemocí a absenci stávajícího gólmana Šimona Chadimy se kluci s turnajem poprali se vztyčenou hlavou. Po dobrých výkonech všech hráčů a zápasů bez zbytečných chyb a trpělivým průběhům vyrovnaných utkání s Brandysem-Boleslaví "B" a "C" jsme zvítězili ve všech zápasech. 
 
Výsledky z jednotlivých utkání:
SK Union Čelákovice A - Aero   2:5
branky: Podskalský 3, Řehořek, Šubert
 
Aero - TJ Svornost Brázdim  3:0
branky: Řehořek 2, Šubert
 
Aero - TJ SK Bašť  12:2
branky: Řehořek 6, Podskalský 3, Šubert 2, Porsch
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav B  3:1
branky: Šubert, Podskalský, Porsch
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav C  3:0
branky: Řehořek 2, Porsch

 

TURNAJ 17.09. ČELÁKOVICE

Složení týmu: Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Daniel Porsch, Filip Kadeřávek, Filip Tušek.
 
Vzhledem k ospalému úvodu turnaje, který byl rozlosován stejně jako v Bašti jsme utržili 3 porážky a pouze jednou vyhráli a 1 utkání skončilo nerozhodným výsledkem. Přestože se poslední 2 utkání s Brandýsem "B" a "C" odehrála v bojovném duchu, nepodařilo se klukům udržet vedení z úvodu těchto utkání. 
 
Výsledky z jednotlivých utkání:
SK Union Čelákovice A - Aero   5:3
branky: Podskalský 2, Porsch
 
Aero - TJ Svornost Brázdim  3:3
branky: Porsch 2, Alečka
 
Aero - TJ SK Bašť  2:1
branky: Řehořek, Matějíček 
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav B  1:3
branky: Podskalský
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav C  3:4
branky: Podskalský 2, Porsch

 

TURNAJ 09.09.2017 - BAŠŤ

 
Složení týmu: Šimon Chadima - brankář, Jan Matějíček, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Stanislav Alečka, Daniel Porsch, Filip Kadeřávek.
Přesto, že měl tým z části oslabenou sestavu, podařilo se vybojovat 2 výhry a 1 remíza.
 
Výsledky z jednotlivých utkání:
Aero - SK Union Čelákovice A    2:2
branky: Podskalský, Alečka
 
Aero - TJ Svornost Brázdim  5:0
branky: Řehořek 3, Alečka, vlastní Brázdim
 
Aero - TJ SK Bašť  7:1
branky: Řehořek 4, Podskalský, Porsch, Matějíček
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav B  2:4
branky: Řehořek, Podskalský
 
Aero - FK Brandýs-Boleslav C  1:3
branky: Podskalský
 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

13.01. se ve sportovní hale v O. Vodě tým přípravky ročníku 2008 účastnil turnaje pořádaného sdružením www.nasturnaj.cz.

Tým ve složení Šimon Chadima - brankář, Michal Horák, Teodor Navrátil, Filip Vallo, Kristián Pitrun, Kryštof Šubert, Jan Matějíček, Michal Podskalský, Tomáš Řehořek, Daniel Porsch vybojoval na turnaji pěkné 4. místo. 

Turnaje se účastnili silné a fotbalově vyspělé týmy FK Meteor Praha VIII, ČAFC Praha, FC Zličín, FK Čechie Kralupy, TJ Pátek. Kluci předváděli bojovné výkony a snažili se držet krok, což se ovšem vždy nedařilo a to zejména s těmi, kde hrálo více starších hráčů, když TJ Aero má hráče ročníku 2008 jenom 4 a jednotlivé posty na turnajích doplňují hráči mladší. 

Výsledky:

TJ Aero - TJ Pátek 2:0

branky: Porsch, Navrátil

 

TJ Aero - Meteor Praha  2:3

branky: Horák, Řehořek

 

TJ Aero - Čechie Kralupy  3:0

branky: Navrátil (PK), Horák, Řehořek

 

TJ Aero - ČAFC Praha  1:3

branky: Vallo

 

TJ Aero - FC Zličín   0:2

 

Dne 15.10.2017 se fotbalový tým Starší přípravky TJ AERO Odolena Voda zúčastnil turnaje v Radošovicích. Na tomto turnaji nakonec obsadil 3.místo, s těmito výsledky:

TJ AERO – FK Radošovice A         6:0

Branky:

2x Winkelhofer

1x Horák

1x Plný

1x Flídr O.

1x Mohrmann

 

TJ AERO – FK Radošovice B         12:0

Branky:

3x Flídr O.

2x Plný

2x Navrátil

1x Horák

1x Slaný

1x Vallo

1x Mohrmann

1x Winkelhofer

 

TJ AERO – SK Viktorie Jirny          0:2

 

TJ AERO – SK Uvaly                        1:3

Branky:

1x Plný

 

TJ AERO – SK Vyžlovka                  4:0

Branky:

2x Winkelhoffer

1x Plný

1x Navrátil

 

 

Následující turnaj fotbalových týmů Starších přípravek se uskutečnil na domácí půdě v Odoleně Vodě a to 22.10.2017.

I přes skvělé výkony se tým domácích umístil na 4.místě, kdy zejména utkání s týmy SK Vyžlovka a SK Uvaly snesli nejvyšší měřítko kvality této věkové kategorie. Bohužel, domácí tým nakonec zradila koncovka.

 

TJ AERO – SK Vyžlovka                  4:5

Branky:

2x Winkelhoffer

1x Plný

1x Navrátil

 

TJ AERO – FK Radošovice A         4:0

1x Slaný

1x Valo

1x Flídr

1x Navrátil

 

TJ AERO – SK Uvaly                        0:2

 

TJ AERO – FK Radošovice B         6:3

Branky:

2x Plný

2x Navrátil

1x Winkelhoffer

1x Slaný

 

TJ AERO – SK Viktorie Jirny          0:5

 

Poslední podzimní turnaj fotbalových týmů Starších přípravek se uskutečnil dne 4.11.2017 na hřišti SK Viktorie Jirny.

Na tomto turnaji tým TJ AERO Odolena Voda dosáhl největšího úspěchu a celý turnaj vyhrál. Tím se jen potvrdila skutečnost, že všechny první čtyři týmy (SK Jirny, SK Uvaly, SK Vyžlovka a TJ AERO) jsou na stejné úrovni a o celkových výsledcích rozhodovali jen malé rozdíly.

Na tomto turnaji se projevila zejména kvalita a šíře hráčského kádru, na které je možné stavě v následujících obdobích.

 

TJ AERO – SK Jirny                          2:4

Branky:

1x Navrátil

1x Winkelhoffer

 

TJ AERO – SK Vyžlovka                  3:1

Branky:

2x Plný

1x Horák

 

TJ AERO – FK Radošovice A         5:0

Branky:

2x Winkelhoffer

1x Navrátil

1x Slaný

1x Plný

 

TJ AERO – FK Radošovice B         6:0

Branky:

2x Navrátil

2x Flídr

1x Plný

1x Valo

 

TJ AERO – SK Uvaly                        2:1

Branky:

2x Winkelhoffer

TURNAJ 09.09.2017 - VYŽLOVKA

AERO – FK Radošovice B             9:1

Již od prvních vteřin utkání byl znát kvalitativní rozdíl mezi oběma týmy, jenž se postupně promítl také ve skore.

Branky stříleli hráči:

Flídr 2x

Navrátil 2x

Plný 2x

Mohrmann

Valo

Winkelhofer

 

AERO – SK Viktorie Jirny             1:2

I přes znatelný rozdíl v počtu šancí a držení míče se týmu AERO nepodařilo přetlačit bojovný tým z Jiren.

Branky:

Mohrmann

 

AERO – FK Radošovice A             5:2

Přes úvodní vyrovnanou část se postupně začala projevovat kvalita hráčů AERO.

Branky:

Navrátil

Winkelhofer 2x

Plný

Flídr

 

AERO – SK Uvaly                            2:1

Nejkvalitnější utkání turnaje se neslo v duchu bojovnosti a individuálních dovedností jednotlivých hráčů. I přes obdržení gólu se tým hráčů AERO nevzdal a bojoval do posledních minut, což přineslo také ovoce. Po gólech Winkelhoffera a Flídra se podařilo porazit nejlepší tým turnaje.

Branky:

Winkelhofer

Flídr

 

AERO – SK Vyžlovka                     0:5

Předešlé utkání s Úvaly sebral hráčům AERO velké množství sil, což se projevilo zejména ve výsledku tohoto utkání.

 

Celkově tento první turnaj ze šesti, kterého se tým AERO na podzim zúčastní, ukázal, že při vyrovnanosti prvních čtyř týmů se dají očekávat velmi kvalitní zápasy.

Turnaje se zúčastnili tito hráči:

Jakub Bukovský, Ondřej Flídr, Michal Horák, Lukáš Mohrmann, Teodor Navrátil, Adam Plný, Filip Vallo a Adam Winkelhofer.


Kontakt

TJ AERO Odolena Voda, z.s.

Ke Stadionu 375
250 70 ODOLENA VODA
ID klubu: 2090361


ODDÍL KOPANÉ
Předseda: Vlastimil Bubeníček ml.

Sekretář: Petr MatějíčekPRO ZOBRAZENÍ NA MAPĚ
klikni na odkaz

MAPA