1. FC DOMEČEK

Stará garda - senior team složený z hráčů nad 35 let věku.

REALIZAČNÍ TÝM:  Jan Šmíd   jan-smid@seznam.cz

                           Martin Pancíř

KONTAKT: 603 477 935, 777 038 288

TRÉNINK: zimní období - hala - pátek od 20:30 h 

 

VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - PODZIM 2017

28.08.

Čechie Kralupy

1.FC D

1:5

          Branky: Johny 2, Eddie Jr., Saša (Čechie), Honza (Čechie)

04.09.

Nová Ves

1. FC D

1:6

         Branky: Johny 2, Pepin 2, Eddie Jr., Lejtko

18.09.

Holubice

1. FC D

5:4

          Branky: Pancek, Radovan, Pepin, Juhyč

25.09.

1. FC D

Nelahozeves

1:6

          Branky: Vory

29.09.

1. FC D

Mratín

3:4

        Branky: Milan, Johny, Kuba Herry

02.10.

1. FC D

Čechie

3:4

        Branky: Levoň 2, Pancek

09.10.

1. FC D

Libčice

7:2

        Branky: Johny 3, Laďa, Máca, Ivan, Luky

13.10.

1. FC D

Lužec

5:5

        Branky: Herry 2, Máca, Johny, Míra 

20.10.

Řež

1. FC D

2:12

         Branky: Levoň 5, Herry 2, Johny 2, Janča 2, Laďa

23.10.

1. FC D

Dolany

2:2

         Branky: Máca, Herry

 


VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - JARO 2017

03.04.

1.FC D

Čechie Kralupy

5:3

21.04.

BEROUN

1.FC D

5:2

29.04.

ŘEŽ

1.FC D

0:8

01.05. DOLANY 1.FC D 0:1
08.05. LIBČICE 1. FC D 5:0
05.06. ČECHIE K. 1.FC D 6:9
16.06. U BULDOKA 1.FC D 4:4
23.06. LUŽEC 1.FC D 7:1
01.07. HARBACH 1.FC D  

 


1. MÍSTO ZIMNÍ TURNAJ STARÝCH GARD

Beroun - Na Máchovně - UMT - 17.12.2016

1. FC Domeček zvítězil před AFK Loděnice a ČLU Beroun

Čtvrtá skončila Chyňava, páté Všeradice a šestá Čechie Nový Jáchymov

Nejlepším střelcem vyhlášen Lukáš Matviak (1.FC Domeček)

1.FC Domeček - 4x výhra, 1x remíza

 

VÝSLEDKY

ZIMNÍ TURNAJ XAVEROV 2016/17 

  

03.12.

BOHEMIANS

1.FC D

16:0

10.12.

Vízkova Kozlovna

1.FC D

7:1

           Branky: Matějda

07.01.

U Buldoka

1.FC D

8:1

           Branky: Johny

14.01.

Jelínek

1.FC D

4:1

           Branky: Luky

 


VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - PODZIM 2016

05.09.

1.FC D

Čechie Kralupy

2:5

       Branky: Pancek, Radovan

12.09.

Libčice

1.FC D

1:1

       Branky: Luky

19.09.

1.FC D

Vojkovice

2:1

       Branky: Levoň 2

26.09.

Nelahozeves

1.FC D

3:2

        Branky: Levoň, Johny

10.10. Čechie Kralupy 1.FC D 6:6
        Branky: Pepin 2, Pancek 2, Johny, vlastní Čechie (po rohovém kopu Mácy)

 


VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - JARO 2016

04.04. Horní Počáply 1. FC D 1:7
       Branky: Johny 2, Pancek 2, Levoň J., Levý St., Helčus, Ježura
11.04. 1. FC D Postřižín 4:1
       Branky: Johny, Helčus, Ježura, Roman Starý
18.04. Čechie Kralupy 1. FC D 2:2
       Branky: Matějda, Johny
         09.05 Veltrusy - 1 FC Domeček nehráno z důvodu odřeknutí Veltrus
16.05. 1. FC D Nelahozeves 2:2
       Branky: Bergy z PK, Johny
23.05. 1. FC D Libčice 4:0
       Branky: Helčus 2, Pancek, Johny
13.06. Postřižín  1.FC D 1:4
       Branky: Johny 2, Pancek 2
20.06. 1. FC D Dolany 10:3
       Branky: Johny 2, Pancek 2, Milan 2, Levoň 2, Matějda, Olda

 


VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - PODZIM 2015

 
24.08. 1. FCD Čechie Kralupy 7:2
       Branky: Matějda 2, Pancek, Levoň, Luky, Johny, Míra
31.08. 1. FCD Veltrusy 6:1
       Branky: Radovan, Sura, Hataš, Luky, Pancek, Láďa
07.09. Nelahozeves 1.FCD 3:6
       Branky: Johny 2, Pepin, Sura, Levoň, Luky 
14.09. Libčice 1.FCD 2:2
       Branky: Johny, Levoň
21.09. 1. FCD Nová Ves 4:2
       Branky: Johny, Levoň, Míra, Helčus
28.09. 1.FCD Postřižín 5:1
       Branky: Johny, Radovan, Ježura, Luky, (vlastní Postřižín po akci Ježury)
12.10. Postřižín 1.FCD 3:6
       Branky: Luky 2, Sura 2, Eddie, Matějda
19.10. Horní Počaply 1.FCD 7:5
       Branky: Luky 3, Levoň, Bergy (PK)

 


VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - JARO 2015

 
13.04. Horní Počaply 1. FCD 3:8
       Branky: Pancek 3, Hans Levoň 2, Bergy 2, Helčus
20.04. 1. FCD Libčice 8:4
       Branky: Helčus 2, Johny 2, Sura 2, Pancek 2
27.04. 1. FCD Postřižín 10:5
       Branky: Oťas 2, Bergy 2, Helčus, Radovan, Johny, Levoň, Eddie, Vondráček
04.05. 1. FCD Nelahozeves 6:3
       Branky: Johny 2, Levoň, Luky, Radovan, Pancek
11.05. Nová Ves 1. FCD 1:4
       Branky: Pancek, Johny, Radovan, Levoň
18.05. Čechie Kralupy 1. FCD 0:4
       Branky: Láďa, Pancek, Johny, Levoň
25.05. 1. FCD Chvojkovice Brod nehráno
       Branky: 
01.06. Dolní Chabry 1. FCD 4:10
       Branky: Pepin 3, Johny 2, Helčus 2, Pancek 2, Luky
08.06. Veltrusy 1. FCD 2:9
       Branky: Pepin 3, Helčus 2, Johny 2, Míra Z., Pancek
15.06. Dolany 1. FCD :
       Branky:

 


TURNAJ V BEROUNĚ 27.12.2014


VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - PODZIM 2014

1.9.  Domeček Čechie Kralupy 7:4
8.9.  Horní Počaply Domeček 3:4
15.9. Domeček Holubice  4:3
22.9. Libčice Domeček 4:1
29.9. Nová Ves Domeček  1:7
6.10. Domeček  Dolany  6:3
13.10. Domeček  Postřižín  3:0 kon
20.10. Chabry Domeček  -

 


VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ - JARO 2014

 
07.04. Čechie Kralupy DOMEČEK 0:5
       Branky: Matějda 3, Řezy 2
14.04. DOMEČEK Postřižín 3:1
       Branky: Pancek 2, Radovan
28.04. DOMEČEK Libčice 5:5
       Branky: Matějda 3, Sura 2
05.05. Dolany DOMEČEK 5:5
       Branky: Řezy 2, Luky, Matějda, Láďa

12.05.

Holubice DOMEČEK 4:4
       Branky: Řezy 3, Pancek
19.05. Nová Ves DOMEČEK 1:4
       Branky: Pancek, Radovan, Luky, Řezy
26.05. Dolní Chabry DOMEČEK 3:6
       Branky: Hans Levoň 3, Pancek 2, Míček
02.06. Horní Počáply DOMEČEK :
09.06.      
16.06. Velvary DOMEČEK :
04.07. FCN Harbach (AT) DOMEČEK (CZ) :

 


              VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ  -  PODZIM 2013

 

26.08. DOMEČEK Postřižín

6:1

          Střelci: Mates 2, Tesák 2, Bergy, Pancek
02.09. Horní Počáply DOMEČEK 7:2
          Střelci: Pancek 2
09.09. Nová Ves DOMEČEK 3:6
           Střelci: Pancek 3, Řezy, Bergy, Kraťa  
16.09. DOMEČEK Velvary

3:2

           Střelci: Řezy 2, Pancek    

23.09.

DOMEČEK Čechie Kralupy 3:2
           Střelci: Mates, Pancek, Bergy     
30.09. Holubice DOMEČEK

nehráno

07.10. Libčice DOMEČEK 5:1
14.10. DOMEČEK Libiš

nehráno

21.10. DOMEČEK Dolany 2:1
           Střelci: Pancek, Míra Zigo   

 


 

 

                     VÝSLEDKY SEHRANÝCH UTKÁNÍ  -  JARO 2013

 

15.04. DOMEČEK Libčice 1:3
22.04. Velvary DOMEČEK 4:4
29.04. DOMEČEK Libiš 3:2
06.05. Horní Počáply DOMEČEK 3:8
13.05. Čechie Kralupy DOMEČEK 5:3
27.05. DOMEČEK Postřižín 6:1
03.06. Nová Ves DOMEČEK nehráno
10.06. DOMEČEK Holubice 3:1
17.06. Dolany DOMEČEK 1:5

 


Kontakt

TJ AERO Odolena Voda, z.s.

Ke Stadionu 375
250 70 ODOLENA VODA
ID klubu: 2090361


ODDÍL KOPANÉ
Předseda: Radovan Horák

Sekretář: Petr Matějíček



PRO ZOBRAZENÍ NA MAPĚ
klikni na odkaz

MAPA